Zavrieť

Porady

co to znamenaaaa???

aj keď nechcem stále musím niečo riešiť a kde sa to dá lepšie??? ...viac
Viem ze som si asi nevybrala vhodnu temu ale mam otazku ci niekto z vas nevie co znamena tento obrazok.. poslala mi ho znama ako aktivator stastia.. ono nejde o pointu co pisala ale ten obrazok sa mi paci a rozmyslam nad tetovanim.. tot ale nechcem chodit s vytetovanou slepacou polievkou ako bolo v reklame na isty napoj. Takze ak dakto vie o co ide sem s tym
Usporiadat
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

tá slepačia polievka by ešte nebolo to najhoršie, ale keď nevieš, čo to je, tak radšej nad tým ani neuvažuj, máš to na celý život
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Porovnávanie obrázkov som vyskúšala. Funguje to aj u mňa.

Ď a k u j e m
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Poučná téma pre mňa, aj keď podľa názvu by som to nikdy nepredpokladala. Ale prečo nie? Všetko so všetkým súvisí.

Keby google ešte vedel porovnať neznámu muziku z niektorej www.stránky a nájsť jej autora, tak by som verila, že všetko je na webe. Dnes som našla túto stránku

http://www.chauffage-a-pellets.fr/#1_ACCUEIL.A,

s peknou (cukrovou) muzikou, nuž ale ako zistiť čo je to za muzika a kto je jej autor? To je nemožné!

Inak, zaujímavé spojenie ponúkaného tovaru a služieb s práve týmto typom hudby.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Peťka, páči sa :

1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

a takto na to:

Tusim ten obrázok nie je moc dobre vidiet. Takze ak ti hra nejaka hudba v pozadi, skusila by som hladanie takto:
1. Klik pravou stranou mysky - Zobrazit zdrojovy kod
2. Zobrazi sa ti straaaaaaaaaaaasne dlhy zdrojov kod ktory ti nic nebude hovorit
3. Cez ctrl+f skusim dat vyhladat hudobne formaty (.vmw, .mp3,...)
4. VMW nic nenaslo, skusila som MP3 a naslo toto:
George_Zamfir_Claire_de_lune_Debussy_Serenade_d_Am our_Pan_Flute_Instrumental_.mp3

Takze toto je presny nazov aj autor. Samozrejme zalezi na tom ako to tam loadovali a ako to mali ulozene ti, ktori tvorili stranku. Ale vo vacsine pripadov sa to da najst, ak si to nenazvali "pesnicka1, pesnicka2

Snad pomohlo
Naposledy upravil zk24 : 16.08.11 at 20:25 Dôvod: Popis obrazka
zdrojový kod.jpg  
3 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

[QUOTE=zk24;1826003]Peťka, páči sa :

Bože! Ty si kúzelníčka, ak si tú skladbu nepoznala! Ďakujem, ďakujem, veľmi si ma potešila. Zrejme tá skladba je jednou z najznámejších od Debussyho, pre mňa však nie, aj keď som na ňu automaticky reagovala. Páči sa mi a som rada, že zas niečo nové som nielen počula, ale som sa aj naučila.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zk24 Pozri príspevok
a takto na to:

Tusim ten obrázok nie je moc dobre vidiet. Takze ak ti hra nejaka hudba v pozadi, skusila by som hladanie takto:
1. Klik pravou stranou mysky - Zobrazit zdrojovy kod
2. Zobrazi sa ti straaaaaaaaaaaasne dlhy zdrojov kod ktory ti nic nebude hovorit
3. Cez ctrl+f skusim dat vyhladat hudobne formaty (.vmw, .mp3,...)
4. VMW nic nenaslo, skusila som MP3 a naslo toto:
George_Zamfir_Claire_de_lune_Debussy_Serenade_d_Am our_Pan_Flute_Instrumental_.mp3

Takze toto je presny nazov aj autor. Samozrejme zalezi na tom ako to tam loadovali a ako to mali ulozene ti, ktori tvorili stranku. Ale vo vacsine pripadov sa to da najst, ak si to nenazvali "pesnicka1, pesnicka2

Snad pomohlo
Pomohlo a veľmi!!! Máš môj nekonečný obdiv nielen zato, že vieš, ale aj za to, že chceš. A ďalej moju vďaku, že si si našla pre tú skladbu čas.

Len ešte Ťa prosím, keby si mi vysvetlila, ako vleziem do zdrojového kódu stránky, napr. cez mozillu?

Odo mňa máš užitočné 100x.

Ahááá, už viem ako sa tam dostať, tak netreba to vysvetlenie. To vieš, pýta sa Ťa počítačový skoroanalfabet.
Naposledy upravil Petra Nová : 16.08.11 at 20:40
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Petra Nová Pozri príspevok

Bože! Ty si kúzelníčka, ak si tú skladbu nepoznala! Ďakujem, ďakujem, veľmi si ma potešila. Zrejme tá skladba je jednou z najznámejších od Debussyho, pre mňa však nie, aj keď som na ňu automaticky reagovala. Páči sa mi a som rada, že zas niečo nové som nielen počula, ale som sa aj naučila.
Nepoznala Ale ked uz som vedela nazov, a hodila to do youtube, tak mi to naslo aj ako skladbu v Twilight
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Petra Nová Pozri príspevok
Pomohlo a veľmi!!! Máš môj nekonečný obdiv nielen zato, že vieš, ale aj za to, že chceš. A ďalej moju vďaku, že si si našla pre tú skladbu čas.

Len ešte Ťa prosím, keby si mi vysvetlila, ako vleziem do zdrojového kódu stránky, napr. cez mozillu?

Odo mňa máš užitočné 100x.

Ahááá, už viem ako sa tam dostať, tak netreba to vysvetlenie. To vieš, pýta sa Ťa počítačový skoroanalfabet.
Nemam mozillu, ale ak ti nejde klik pravou myskou, tak skus na liste "View" - "Source"... v slovencine tipujem to bude zniet nejako "Zobrazit" - "Zdroj"
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Aha, uz si nasla
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zk24 Pozri príspevok
Nepoznala Ale ked uz som vedela nazov, a hodila to do youtube, tak mi to naslo aj ako skladbu v Twilight


Veru, už aj ju idem šupnúť do nejakého poraďáckeho hudobného mixgulášu.
0 0
culterone culterone

culterone je offline (nepripojený) culterone

naozaj hlupa otazka od hlupeho cloveka. Vidiet nejaky obrazok a chciet si ho dat vytetovat? Normalne sa mi tomu nechce verit. Okrem toho nadpis temy OT. No potes koste.
0 1
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a čo to má uo zdravím kam si vytvoril/a novú tému?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Viem ze som si asi nevybrala vhodnu temu ale mam otazku ci niekto z vas nevie co znamena tento obrazok

treba citat vsetko
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
video1983 Pozri príspevok
Viem ze som si asi nevybrala vhodnu temu ale mam otazku ci niekto z vas nevie co znamena tento obrazok

treba citat vsetko
aký tento?!
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pasuliatko Pozri príspevok
aký tento?!

Reaguje na teba, a cituje zadavatelku....
0 0
heja3 heja3

heja3 je offline (nepripojený) heja3

Podobalo sa mi to na indické písmo a našla som:
Podnadpis spoluhlásky - h, ha
hore znak nad tým ležiaci mesiac s tyčkou neviem.


http://sk.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9van%C3%A1gar%C3%AD
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať