Zavrieť

Porady

Vrátenie dane z mýta

Ahojte.
myslíte, že môžme podať žiadosť o vrátenie dane z mýta, keď máme len bločky na ktorých nie sú údaje firmy?
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nina0074 je offline (nepripojený) nina0074

    nina0074
    ešte mám takú otázku. Keď spoločnosť používa na tankovanie a mýto kartu Eni benelux, chodia nám potom faktúry od tejto spoločnosti kde je vyčíslená dph v daných krajinách, na jednej faktúre je uvedených niekoľko tankovaní za 10 dní. Pri žiadosti o vrátení dane budem uvádzať do údajov číslo tejto faktúry alebo čísla dokladov jednotlivých položiek ktoré sú uvedené v rozpise tejto faktúry?

    domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

    Konateľ spoločnosti domenico.office
    nina0074 Pozri príspevok
    ešte mám takú otázku. Keď spoločnosť používa na tankovanie a mýto kartu Eni benelux, chodia nám potom faktúry od tejto spoločnosti kde je vyčíslená dph v daných krajinách, na jednej faktúre je uvedených niekoľko tankovaní za 10 dní. Pri žiadosti o vrátení dane budem uvádzať do údajov číslo tejto faktúry alebo čísla dokladov jednotlivých položiek ktoré sú uvedené v rozpise tejto faktúry?
    Požiadať môžeš. Ak to bude pre danú krajinu nedostatočné, vyzvú na doplnenie...... Doporučujem potom urobiť dve podania pre danú krajinu, jedno podanie, ktoré je 100%-né a jedno podanie s dokladmi, ktoré by mohli byť predmetom odmietnutia...... Ak máš faktúru, kde je dodávateľ, odberateľ atď.,vrátenie je bez problémov. Urobil by som to tak, že by som číslo dokladu uviedol zbernú faktúru a vyznačil, ktoré z toho dokladu platia pre danú krajinu.

    Vrátenie dane z mýta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.