Zavrieť

Porady

Vymena dveri.

Dobry den. Potreboval poradit v jednej veci . Chcem vymenit vsetky dvere na chalupe (9 ks). Dvoje dveri vsak by som chcel ponechat. Je ich skoda, su velmi zachovale, originalne (100 rocna chalupa), s hrubymi zarubnami, ktore by sa dali lahko opravit. Len kedze ich ponecham, zbytok by som asi mal prisposobit... A tu je hlavna otazka. Mam 7 ks dveri dat urobit stolarovi ? Alebo radsej vyhodit aj tie povodne dvoje dveri a kupit vsetky nove, ktore by mali aspom trosku rustikalny charakter ? Ked tak kde sa oplati nakupovat. Nejake lacne polske dvere kupovat nechcem... Samozrejme hladam co jaoptimalnejsie riesenie aj z hladiska ceny. Usporene peniazky sa vzdy maju kam "premiestnit"... Ako by ste to riesili vy. Dakujem za kazdy napad, radu. A pardon, ak sa to tu uz riesilo, len nemam teraz vela casu na studium, robim strechu...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peterko70 je offline (nepripojený) Peterko70

    Peterko70
    Tak ako, nikto neporadi...? Strecha je hotova. Teraz sa chystam na vymenu okien. Z vnutornej casti domu, kedze som sa snazil zachovat co najviac povodny styl sme dali drevene hnede eurookna, ale spredu planujem dat plastove... Najma preto, ze je tam pod strechou biela rimsa a okolo okien tiez nieco podobne. Preto chcem dat biele okna a myslim, ze je jedno, ci budu plastove, alebo drevenne... Alebo nie ? A tiez tie dvoje dveri, ktore chcem v oboch izbach zachovat su biele. Mozno to cele zbytocne komplikujem... A stale neviem ako to vyriesit s tymi stolarmi... Neprezradi niekto svoju skusenost... Vdaka !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.