Zavrieť

Porady

Prosím o Vaše referencie na tieto firmy s oknami



Kto uz zazil výmenu okien alebo kupu novych, tak urcite vie aké ke tazke vybrat tie spravne

Mám zaujímave ponuky od tychto firiem

riplast. - SALAMANDER 3D. Máte prosimvas skusenosti s touto firmou? Firma sa vydáva ako partner s ri-okna.cezet /kiežby bol/ viete o tom nieco? Nerad by som kupil njaky lacny Polsky FAKE.

lamelland.EALAN S 8000 IQ

sedma. - Schüco okná


alebo njakú inu overenu firmu /som okr PU/ takze nieco v trenc. pripadne zilinskom kraji.

ďakujem za kazdú pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ak má lameland takú kvalitu okien ako žalúzíí tak to neni hodné ani na chliev.

    marleau je teraz online marleau

    marleau
    Robstan v Žiline.Určite nikoho nesklamú (ak teda niekto nechce úúúplne zadarmo).

    LydaLyda je offline (nepripojený) LydaLyda

    LydaLyda
    Slovaktuál Pravenec, okres Prievidza, ale má aj zastúpenie v Žiline a iných okresoch.

    Ekonomka-SR je offline (nepripojený) Ekonomka-SR

    Ekonomka-SR
    mladíku ja mám dobré skúsenosti s firmou Adler TT, viac si o nich môzes pozriet na nete. držím palce pri správnom výbere.

    Sedrik89 je offline (nepripojený) Sedrik89

    Sedrik89
    Ahojte, ja mam Salamander od RI - okna. Som spokojny, ako s montazou ( na pasky ), kvalitou okien, tak aj s poradenim a celkovo s pristupom k zakaznikovi. Ale tu RIplast nepoznam.

    addo77 je offline (nepripojený) addo77

    addo77
    Ja len ze Sedma je sprostredkovatel nie dodavatel resp. vyrobca. Cize preplatite o cosi viac.

    mazanova je offline (nepripojený) mazanova

    mazanova
    LydaLyda Pozri príspevok
    Slovaktuál Pravenec, okres Prievidza, ale má aj zastúpenie v Žiline a iných okresoch.
    Slovaktual má zástupcov po celom Slovensku - pozri ich veb, ja som od nich kupovala na chalupu, boli pružní, milí, doviezli v krátkej dobe, aj cenovo vyhovujú, dokonca majú aj zľavové okná po jednom kuse, napr. zlý rozmer, zvyšok z veľkej objednávky, urobené navyše, skrátka vždy sa niečo prihodí, že sa zvýši, ja som tak v zľave kúpila malé okno na WC.
    ps. ale nie ako v tej riekanke: "a čo zvýši to Maryši"

    Prosím o Vaše referencie na tieto firmy s oknami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.