Zavrieť

Porady

Skúsenosti s čistíkmi od firmy Raypath.

Mám celú sadu čistíkov od Rayphath. Začala som ich používať len nedávno. Prosím radu od skúsenejších ohľadom čistíkov na podlahu, (zneistil ma manžel): ten čistík s dlhšími vláknami a trošku tmavší sa používa NA MOKRO na dlažbu a ten bielučký s kratšími a hustejšími vláknami NA VLHKO na plávačku? Sanbin musím používať vždy vlhký, nemôžem na sucho? Dík!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Machana Pozri príspevok
    Mám celú sadu čistíkov od Rayphath. Začala som ich používať len nedávno. Prosím radu od skúsenejších ohľadom čistíkov na podlahu, (zneistil ma manžel): ten čistík s dlhšími vláknami a trošku tmavší sa používa NA MOKRO na dlažbu a ten bielučký s kratšími a hustejšími vláknami NA VLHKO na plávačku? Sanbin musím používať vždy vlhký, nemôžem na sucho? Dík!
    http://www.raypath.eu/ekologiask.html
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ziwe zdravim! vsetky biele materialy raypath su urcene "na mokro" - to znamena na povrchy, ktore dobre znasaju vodu - dlazba, vana, umyvadlo, bazen, .... bezovy material je urceny "na vlhko" - na povrchy, ktore nie je vhodne velmi namacat - plavajuca podlaha, drevene obklady, .... ruzovy material je urceny vyhradne "na sucho" - vytriet podlahy od prachu, dreveny nabytok, elektronika apod.
    kopretinka za 4 roky to už hádam zistila
    ziwe pravda - otázka je starsieho data. snad tato informacia pride vhod aj inym .....
      zbaliť

    Machana je offline (nepripojený) Machana

    Machana
    Na tej stránke som už bola, ale nie je tam odpoveď na moju konkrétnu otázku. Preto prosím o radu niekoho, kto čistíky používa. Dík!

    Skúsenosti s čistíkmi od firmy Raypath.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.