Zavrieť

Porady

Bratislava - Práter

Dobrý deň!

Chystám sa za nejakú dobu do Prátru vo Viedni a chcem sa spýtať, či niekto nevie o nejakom priamom spoji BA - Práter, alebo o čo najjednoduchšom spôsobe dopravy priamo do Prátra(-u?) ? Počul som o nejakom priamom spoji z BA, ale neviem, či naozaj existuje Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    registraciefora Pozri príspevok
    Dobrý deň!

    Chystám sa za nejakú dobu do Prátru vo Viedni a chcem sa spýtať, či niekto nevie o nejakom priamom spoji BA - Práter, alebo o čo najjednoduchšom spôsobe dopravy priamo do Prátra(-u?) ? Počul som o nejakom priamom spoji z BA, ale neviem, či naozaj existuje Ďakujem
    Hneď ku Prátru ti chodí rýchloloď z Bratislavy. Prístav je cca. 10 min. od Prátru.

    http://www.lod.sk/bratislava-vieden-bratislava.aspx

    Alebo môžeš ísť autobusom či vlakom na Südbahnhof, ale priamo do Prátru pravidelná linka nepremáva. Možno nejaký zájazdový autobus, ak to organizuje cestovka.

    Viac si pozri tu:

    http://www.porada.sk/t115244-vieden.html

    sanny237 je offline (nepripojený) sanny237

    sanny237
    Autobus Vás dovezie priamo na Suedtiroler Platz a odtiaľ s U1/metro, / priamo do Prátra, smer Leopoldau, vystúpite na zastávke Praterstern.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    popozeraj starsie temy o Viedni aj o Pratri,je ich tu viac.ved pisat stale to iste je o nicom.ja som uz tu popisala tolko,ze ma to uz moc nebavi,sory.skus najprv hladat,nez zadas tisicu podobnu temu.
    nic v zlom........

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    o priamom spoji neviem,ale da sa prist vlakom z petrzky alebo z hl .stanice na südbahnhof a odtial sa uz dopravis elektrickou ci metrom.....
    poprosim arizonu nech vyhlada a prilepi sem tie podobne temy,ja to neviem.
    nech sa stale neopakujem.diky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.