Zavrieť

Porady

Vzdialenosť od plotu suseda

Dobrý deň. Vedel by mi niekto prosím poradiť, akú vzdialenosť musím dodržať, keď si chcem na svojej strane pozemku na našej chate natiahnuť nepriehľadné pletivo (používa sa na tenisových ihriskách) a sused mi nechce dovoliť spraviť to na jeho existujúcom plote?
Je nejakým zákonom stanovená vzdialenosť, ktorú musím dodržať od jeho plotu?
Sused je veľmi konfliktný a nepríjemný človek čo nám už pár razy predviedol, preto by sme to radi urobili už teraz na jeseň.
Veľmi pekne ďakujem za skorú odpoveď. Anna03
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Podľa mňa kľudne aj 10cm , nakoľko ide akoby o drobnú stavbu. Lenže tu sieť budeš musieť na niečo uchytiť , tak že asi budeš musieť urobiť nový plot./z pletiva/

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Anna03 Pozri príspevok
    Dobrý deň. Vedel by mi niekto prosím poradiť, akú vzdialenosť musím dodržať, keď si chcem na svojej strane pozemku na našej chate natiahnuť nepriehľadné pletivo (používa sa na tenisových ihriskách) a sused mi nechce dovoliť spraviť to na jeho existujúcom plote?
    Má pravdu ...je to jeho majetok a nie Tvoj ...keby to opačne bolo ????....a Ty si na jeho plot chcel niečo podobné , súhlasil by si ????
    Je nejakým zákonom stanovená vzdialenosť, ktorú musím dodržať od jeho plotu?
    Je ...
    Sused je veľmi konfliktný a nepríjemný človek čo nám už pár razy predviedol, preto by sme to radi urobili už teraz na jeseň.
    Veľmi pekne ďakujem za skorú odpoveď. Anna03
    Podobné témy , kde sa už niečo také preberalo ...

    http://www.porada.sk/gsearch.php?do=...ef05bf8639bf53

    Vzdialenosť od plotu suseda

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.