Zavrieť

Porady

Podanie súhrnného výkazu

Dobrý deň, chcem sa opýtať, že čo všetko potrebujem zobrať na daňový úrad keď sa chcem zaregistrovať ako fyzická osoba na podávanie súhrnného výkazu elektronickou formou.Naša firma má dohodu s daňovým úradom na podávanie súhrnného výkazu elektronickou formou.Aj bývalá kolegyňa bola zaregistrovaná a teraz sa chcem aj ja zaregistrovať.Stačí, keď zoberiem na daňový úrad doklad o mojej registrácií na portáli daňového úradu, podpísanú dohodu medzi mnou a firmou a výpis z obchodného registra /ako starý môže byť ten výpis/?Môžem ja zobrať osobne na daňový úrad, alebo musí zobrať konateľ firmy?Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ty si zamestnanec? Upresni postavenie k firme.
    Za firmu koná konateľ, ale ak ti dá splnomocnenie na zastupovanie, tak to vybavíš aj sám. Vid príslušnú tému, je to tam rozobrané zo všetkých strán.

    miruka je offline (nepripojený) miruka

    miruka
    Ano ja som zamestnanec.Podpis na splnomocnení musí byť overený u notára?A na čom slúži vlastne to splnomocnenie len na doručovanie písomností na daňový úrad?

    Podanie súhrnného výkazu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.