Zavrieť

Porady

Izolox - Byvate niekto v dome z tohoto materialu?

Zdravim Vas.
Prosim byvate niekto uz v hotovom dome z Izoloxu, popripade Durisolu alebo Veloxu? Napiste mi prosim ako sa v takychto domoch byva. Zvažujem stavbu z Izoloxu no chcel by som pocut aj nejake nevyhody.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    mam posteveny dom z izoloxu. Kurenie mam pelety a kachlovy krb. Izolaciu mam 15cm sedy polysytren. Zatial som spokojny. Nevyhody: stavba bola postavena rychlejsie ako som ratal a omietky som na istotu zasietkoval inac je to vpohode.

    starman je offline (nepripojený) starman

    starman
    Ahoj, ja mam tiez dom z izoloxu a staval som ho sam. Pracoval som velmi presne a preto ani dalsie profesie nemali ziadny problem pokracovat. Vyberal som kvalitne ale lacne materialy aj riesenia, takze mam pekny a dobry dom (124m2) za cca 30t eur. kurim plynom a minula zima ma stala 450eur - dom mam v horskej oblasi Slovenska. Ja nepoznam nevyhody. Izolox urcite ano, len treba si vybrat dobru firmu alebo si postavit sam.

    Izolox - Byvate niekto v dome z tohoto materialu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.