Zavrieť

Porady

Dukanova dieta

Prosím Vás, počuli ste už o tejto diete., prípadne už niekto držal túto dietu. Aké boli výsledky a aký je Váš názor?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    podľa mňa, blbosť. Vydržíš tak nanajvýš mesiac a budeš hladná ako pes - a telo si bude naďalej robiť zásoby aj z toho mála, čo mu dáš, lebo mu stále bude niečo chýbať. Ten jedálniček, čo tam je, je absolútne nevyvážený - raz chýbajú bielkoviny, raz tuky (aj tie sú potrebné na normálne fungovanie), inokedy cukry.... Skús si pozrieť takú tému NEŽEREM, tam sú lepšie typy. A základ - každá diéta je len diéta - a po nej čo? Prejdeš na pôvodnú stravu?

    dodatok: keď som si to googlila - išla som len na jednu zo stránok, čo mi vyhodilo. A ešte také prachy za to?! Niekto mi zostaví jedálniček zo súčastí, ktoré ja vôbec nemusím? Napr. na obed karfiol alebo brokolica - a som vybavená - toto do úst nedám, dám si niečo iné, alebo nič, nebudem spokojná s výsledkom, budem žiadať peniaze späť a povedia - Tvoja chyba - nedodržala si jedálniček....
    Naposledy upravil tictac7 : 07.09.11 at 13:41 Dôvod: Dodatok:

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    A rozhádzaný imunitný systém, problémy so žalúdkom, pečeňou, zlé krvné testy .......... zabudol si napísať BarracudaBlur?

    Doposiaľ najlepšie výsledky v schudnutí bez problémov dosahuje podľa mňa MUDr. Kateřina C ...... (strašne ťažké meno má) v českej relácii "Jste to co jíte". Aj jej diéta je založená len na pohybe a obmedzení mastných, tučných jedál, ale s množstvom ovocia a zeleniny. Teda dávno-pradávno známe a doporučované veci všetkými normálnymi lekármi ktorým záleží na zdraví ľudí a nie na tom, aby zarobili na výživových doplnkoch.

    matolog je offline (nepripojený) matolog

    matolog
    Dukanova diéta, tak ako aj iné diéty nie sú vhodné na "jednorázové použietie". Pri väčšine takýchto krátkodobých diét síce človek schudne a zhodí pár kíl - ale akonáhle sa vráti k pôvodným stravovacím návykom, dostaví sa jojo efekt. Tzn. že telo si začne opäť vytvárať tukové bunky...
    ahoj, nesuhlasim s matalogom, dukanova diéta neslavi uspechy pre nic za nic... do detailov prespekulovany jedalnicek, zmena stravovacich navykov v horizonte mesiacov a rokov, kompletne psychicke a fyzicke prestavenie seba sameho...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.