Zavrieť

Porady

Jednoduché účtovníctvo – ako na to?

Zmazané autorom textu...
Naposledy upravil m.schubi : 16.09.11 at 19:34 Dôvod: Príliž dlhá otázka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Nechcem prave ja za zlu, ale nebolo by lepšie si zaplatiť učtovničku, alebo si aspoň nejaku najsť a požiadať ju o konzultácie?
    A za ďalsie na všetky jednotlivé otázky tu nájdeš odpoveď, všetky otázky su tu rozobrané do detailov, len treba použiť hore v pravom rohu vyhladavač a trošku sa potrapiť .

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    m.schubi Pozri príspevok
    Myslel som, že sa tu niekto nájde a bude mi vedieť poradiť, kto má s účtovníctvom viac skúseností. Že práve tieto (pre neho banálne) otázky by vedel v pohode zodpovedať. Najskôr idem cestou ľahšieho odporu, preto tie otázky naraz. Nevadí, musím teda zvoliť inú cestu. Aj tak ďakujem.
    K problematike výdajov z ERP pozri túto tému. Máš tam aj stanovisko DR SR (prísp.č.2)
    http://www.porada.sk/t174252-trzby-z...hotovosti.html

    m.schubi je offline (nepripojený) m.schubi

    m.schubi
    VieraPopluharova Pozri príspevok
    Nechcem prave ja za zlu, ale nebolo by lepšie si zaplatiť učtovničku, alebo si aspoň nejaku najsť a požiadať ju o konzultácie?
    A za ďalsie na všetky jednotlivé otázky tu nájdeš odpoveď, všetky otázky su tu rozobrané do detailov, len treba použiť hore v pravom rohu vyhladavač a trošku sa potrapiť .
    Myslel som, že sa tu niekto nájde a bude mi vedieť poradiť, kto má s účtovníctvom viac skúseností. Že práve tieto (pre neho banálne) otázky by vedel v pohode zodpovedať. Najskôr idem cestou ľahšieho odporu, preto tie otázky naraz. Nevadí, musím teda zvoliť inú cestu. Aj tak ďakujem.

    Jednoduché účtovníctvo – ako na to?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.