Zavrieť

Porady

Dobrý deň, stavala niekomu dom na kľuč firma čo ma web stranku : www.xdomynakluc.sk ?

Chceme dať im postaviť dom tak hľadám niekoho čo už ma od nich postavený dom. Ďakujem za info.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mato87 je offline (nepripojený) Mato87

    Mato87
    nils02 Pozri príspevok
    Chceme dať im postaviť dom tak hľadám niekoho čo už ma od nich postavený dom. Ďakujem za info.
    ono myslím, že dnes je to lotéria, každopádne netreba platiť nič vopred, ale až po postavení domu, tiež sa chystám stavať dom, ale dal som si to prefinancovať realitkou, od ktorej kúpim už výsledný dom k nasťahovaniu po kolaudácii, myslím, že je to najistejšie riešenie.

    bois je offline (nepripojený) bois

    bois
    nam stavali pred dvoma rokmi a ako všetko v pohode neboli problemi
    cenu nenavišuju peniaze beru postupne takže v pohode možem odporučiť

    bois je offline (nepripojený) bois

    bois
    je to možno istejšie ale kolko z toho penazi vezme realitka? ved nieje taky problem ustražiť si vystavbu domu. my sme si nazačiatku určili pravidla a nebol problem zničim oni pracovali my sme financovali.

    Mato87 je offline (nepripojený) Mato87

    Mato87
    bois Pozri príspevok
    je to možno istejšie ale kolko z toho penazi vezme realitka? ved nieje taky problem ustražiť si vystavbu domu. my sme si nazačiatku určili pravidla a nebol problem zničim oni pracovali my sme financovali.
    Realitka nevezme nič, dokonca na tom ešte ušetrím za vybavovačky a papierovačky. Dnes sa ťažko predáva a tak sú radi, že môžu zarobiť na pozemku, stavbu prefinancujú grátis, stavebnú firmu som totiž dohodil ja s garantovanými cenami

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Mato87 Pozri príspevok
    ono myslím, že dnes je to lotéria, každopádne netreba platiť nič vopred, ale až po postavení domu, tiež sa chystám stavať dom, ale dal som si to prefinancovať realitkou, od ktorej kúpim už výsledný dom k nasťahovaniu po kolaudácii, myslím, že je to najistejšie riešenie.
    Už dopredu vás ľutujem.Ále kto chce kam pomôžme mu tam.

    Mato87 je offline (nepripojený) Mato87

    Mato87
    220870 Pozri príspevok
    Už dopredu vás ľutujem.Ále kto chce kam pomôžme mu tam.
    žiaľ nerozumiem ti, čo si tým myslel

    Dobrý deň, stavala niekomu dom na kľuč firma čo ma web stranku : www.xdomynakluc.sk ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.