Zavrieť

Porady

Je mozne znovu riesit BSM ?

Ja by som mal na Vás prosbu o pomoc, a nevedel som do čoho otázku zaradiť, tak píšem sem.
Ja som sa rozviedol po štyroch rokoch manželstva a súd mi určil 70 Eur výživné. Moja bývala teraz žije v Brne a ja som sa dozvedel až po čase, že si z jej firmy odkladala peniaze na svoj osobný účet, čo som ja nevedel.
Mohli by ste mi poradiť, či je nejaká možnosť, aby som ešte raz mohol riešiť BSM, alebo nejako riešiť tento problém?Mám na to právo, keď ma oklamala lebo si myslím, že tie peniaze boli spoločné? Ďakujem za radu.
Naposledy upravil arizona : 20.09.11 at 12:18 Dôvod: zle zaradene
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    Máte doklad o tej dohode? Sú v tej dohode spomenuté tie peniaze? Ak nie, tak neboli predmetom dohody a daj návrh na súd na vyporiadanie tejto časti BSM

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona


    Zalozila som Ti novu temu,lebo tvoj prispevok nemal nic spolocne s dedicstvom s USA.
    Pokracuj v tejto teme.

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    Otázka
    Akým spôsobom bolo BSM vysporiadané? Máte súdne rozhodnutie, či ste BSM vyporiadali len tak, medzi sebou dohodou, alebo to bolo prostredníctvo súdu?

    duro906 je offline (nepripojený) duro906

    duro906
    Manželka mala kamarátku právničku a ona napísala dohodu. Tak som súhlasil, bolo v nej len že nemáme peniaze na účtoch a vlastníme len osobné veci Ja som nevedel, že ona má peniaze, lebo mi hovorila, že podnikanie jej nešlo.
    Až potom som čítal, že to utajenie financií na jej účte by mohlo byť trestné, lenže ona má už občianstvo české a asi nemám šancu. Ale viem číslo toho účtu, čo mala na jej meno. Ďakujem.

    Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

    právnik, ktorého baví právo =D ...viac Mgr.Shrek
    Tak dohoda nebola schválená súdom. Koľko rokov uplynulo od rozvodu?

    Je mozne znovu riesit BSM ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.