Zavrieť

Porady

Pestovanie chilli papričiek

Ahojte, pestujem chilli papričky prvýkrát v živote a na balkóne. Rastlinky sú silné, papričky mi už tiež vyrástli, na rastlinke je ich dosť. Len postupne ako papričky rastú, tak začínajú černieť. Nie je to o tom, že by hnili, lebo sú rovnako pevné, ale sú proste zeleno-čierne. A semiačka som mala z červenej papričky. Stretli ste sa už niekto s niečím podobným? Keby som rastlinky prelievala, tak by hnili aj listy, lenže tie sú tiež uplne v pohode. Môže to byť nejaká odroda?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Samir je offline (nepripojený) Samir

    Samir
    Pokiaľ ide iba o farbu, a nie chorobu, tak to je normálne. Tento druh papričiek začína zelenou farbou, neskôr sú plody do čierna a postupne s dozrievaním sa vyfarbia do žlta-oranžova či červena. Alebo to môže byť tiež vyslovene čierna odroda.
    Vilma194 ja by som sa tiez rada zapojila, chcela by som tiez zacat pestovat chilli papriky, ak mate niekto nejake skusenosti. potesili by ste ma.

    Pestovanie chilli papričiek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.