Zavrieť

Porady

Kúpele

Zdravím vás poraďáci..
Má niekdo skusenosti s kupelnou liečbou cez zdravotnu poisťovňu Dôvera?
Kolko sa dopláca v kategórii B a ktoré kupele na liečbu pohyboveho ústrojenstva sú
na akej urovni.Poprosil by som o Vaše skusenosti z pobytu.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    ldi Pozri príspevok
    Zdravím vás poraďáci..
    Má niekdo skusenosti s kupelnou liečbou cez zdravotnu poisťovňu Dôvera?
    Kolko sa dopláca v kategórii B a ktoré kupele na liečbu pohyboveho ústrojenstva sú
    na akej urovni.Poprosil by som o Vaše skusenosti z pobytu.
    Ďakujem
    Daj si do vyhľadávača...je tu viacero príspevkov k tejto téme. Napr. aj tu http://www.porada.sk/t54692-kupele.html

    Čo sa týka doplatkov, záleží, o ktoré kúpele máš záujem. Najlepšie si vyhľadať na nete cenník jednotlivých LD.
    Ak Ti zašlú schválený poukaz, prílohou je zoznam kúpeľov na pohybové ústr. - sú drahšie, lacnejšie, záleží od kategórie. Najlepšie je vybrať si, zavolať do jednotlivých LD a správne sa rozhodnúť.

    Na pohybové som absolvovala napr. Piešťany, Bojnice, Turč.Teplice - všetko má svoje za a proti.
    Naposledy upravil drobeceva : 26.09.11 at 18:36 Dôvod: doplnenie

    olga88 je offline (nepripojený) olga88

    olga88
    Mne sa velmi paci v kupeloch Vysne Ruzbachy.Doplatok v kategorii B je v II. plroku 323eura.

    janette0 je offline (nepripojený) janette0

    janette0
    Dobry den,v marci planujem ist do kupelov,chcela by som ist do piestanov,len neviem kolko sa doplaca(skupina B),nechcem ziadnu komfortnu izbu,co najlacnejsie,prosim poradte kolko ma tak vyjde kupelny pobyt skupina B(cca..),kde sa doplaca strava a ubytovanie,alebo poradte nejake lacnejsie kupele,kedze penazi nejak nemam nazvys...dakujem za rady

    akeber je offline (nepripojený) akeber

    žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac akeber
    Ja som bola v Turčianskych Tepliciach v hoteli Veľká Fatra cez Dôveru , sama som si vybrala kde pôjdem do kúpeľov . Bolo tam výborne....vynikajúci personál , čisto a veľmi pekné prostredie . A ani na stravu nedám dopustiť...doplácala som 53 euro a bola som tam 22 dní ale nie na pohybové ústrojenstvo (na pohybové boli dlhšie ) .....stačí zavolať na dôveru a opýtať sa ....
    Naposledy upravil akeber : 23.01.12 at 12:05 Dôvod: doplniť informácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.