Zavrieť

Porady

priebežné položky na konci roka v JU

30.12.2005 som predala tovar cez platobný terminál....v pokladni som teda zaúčtovala napr. 8000,-Sk ako výdaj na prieb.položku,.... ALE platba z banky mi prišla až 3.1.2006......teraz mi to visí v roku 2005 na priebežných položkách. Čo s tým ? Mám to nechať tam a vo výkaze Majetku a záväzkov to šupnúť do kolonky priebežné položky ? Je to tak OK ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    jess
    30.12.2005 som predala tovar cez platobný terminál....v pokladni som teda zaúčtovala napr. 8000,-Sk ako výdaj na prieb.položku,.... ALE platba z banky mi prišla až 3.1.2006......teraz mi to visí v roku 2005 na priebežných položkách. Čo s tým ? Mám to nechať tam a vo výkaze Majetku a záväzkov to šupnúť do kolonky priebežné položky ? Je to tak OK ?

    Áno , tak ako Ti to vychádza , uvedieš do výkazu o majetku a záväzkoch . Na konci roka môžeš vykazovať rozdiel .

    laguna je offline (nepripojený) laguna

    laguna
    je to v poriadku, tak to môže byť. Napr. mne sa vyskytli pripady, vyber z bankomatu ku koncu roku napr. 30-31.12 a banka to zúčtovala až v roku 2006 na bankovom vypise, a do pokladne som to dal v den vyberu čo je samozrejme, lebo peniaze boli hned

    priebežné položky na konci roka v JU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.