Zavrieť

Porady

Sú to originálne produkty?

Ahojte,

chcem si kúpiť parfém a neviem, či ten, ktorý som našiel na jednej našej web stránke, je originál. Viete mi poradiť internetový obchod, kde kúpim 100% originál, žiadne riedené vône?

Hľadám Yves Saint Lauren - L'Homme / parfém
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ......prepáč, ale ja si básčo nekúpim!!! a čo myslíš čo sú to? jasné že sú to originály.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Letko Pozri príspevok
    Toto som chcel vedieť, ďakujem za odpoveď
    ja ked nepotrebujem parfum do daru kupujem si tester. tester je bez štuplu a v tester krabičke už roky som si v kamennom obchode parfum nekúpila.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    Všeobecne sa parfém nanáša na miesta, kde je pod pokožkou najviac krvných vlásočníc, tj do lakťovej jamky, ale aj do podkolenia - do miest, kde je pokožka najteplejšia a kde sa vôňa parfému plne rozvinie. Parfém sa tiež nanáša na vlasy, tesne nad pokožku hlavy. Mimoriadne dobre vyniká parfém na odevoch z prírodných materiálov a na kožušinách, neodporúča sa však nanášať ho napr na biele a svetlé odevné súčasti, najmä nie na prírodný hodváb.

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Skôr potrebujem vedieť, či sú to originálne produkty, ničím sa nelišiace od originálu v kamennom obchode. Zvykol som to nakupovať na letisku, ale už dlhšie som neletel a chcel by som si to v blízkej budúcnosti kúpiť.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja parfum ako darček moc nemusímnajradšej si kúpim sama aj 2ks s mojeho oblúbenéhopotrebujem dobrý /aspoň pre mňa/ a "lacný" ja si striekam parfum do vlasov, takže moc nemám mieru v dávkovaní nemám

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    video1983 Pozri príspevok
    lujza do vlasov? ouuu
    a čo sa Ti nepozdáva? Správne použitie parfému: streknúť jednu dávku nad seba do vzduchu a nechať "spadnúť" na seba....

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    video1983 Pozri príspevok
    neviem, nejak casto parfum nepouzivam, ale ked tak striekam inam
    parfum sa INAM nestrieka

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Viete mi poradiť, aký je rozdiel medzi testerom a normálnou voňavkou? - teda okrem obalu

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...obchody, ktoré ponúkajú značkové parfumy, musia mať certifikát o predaji-teda aj dohodu s vlastníkom značky , že môžu distribuovať jeho tovar...zisti, či internetový obchod má značku a potom budeš vedieť, či je vôňa pravá, alebo náhrada...

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    pepsikova Pozri príspevok
    ...obchody, ktoré ponúkajú značkové parfumy, musia mať certifikát o predaji-teda aj dohodu s vlastníkom značky , že môžu distribuovať jeho tovar...zisti, či internetový obchod má značku a potom budeš vedieť, či je vôňa pravá, alebo náhrada...
    Napíšem do internetovej predajne - "Dobrý deň, ste certifikovaný predajca tejto značky?" - nejak tak?

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Letko Pozri príspevok
    Viete mi poradiť, aký je rozdiel medzi testerom a normálnou voňavkou? - teda okrem obalu
    žiadny ten ktorý mám momentálne nemá štupel a krabica je kartónová kde je napísané TESTER + označenie konkr.parfumu .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.