Zavrieť

Porady

matrac tv produkt

http://www.tvnakup.sk/ortopedicky-matrac/info/47/sk

ahojte ja len či nepoznáte niekoho, kto ho má...potrebovala by som vedieť, aké sú s ním skúsenosti...
normálne by som nad ním neuvažovala, ale ponúka sa mi za super cenu, tak som na vážkach...ak, tak každá info dobrá, dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nesslie Pozri príspevok
    http://www.tvnakup.sk/ortopedicky-matrac/info/47/sk

    ahojte ja len či nepoznáte niekoho, kto ho má...potrebovala by som vedieť, aké sú s ním skúsenosti...
    normálne by som nad ním neuvažovala, ale ponúka sa mi za super cenu, tak som na vážkach...ak, tak každá info dobrá, dik
    Osobne by som ho nekupila.
    - kvalitny matrac,ktory ma nieco vydrzat nemoze stat cca 90 € ( a v tom uz je aj zaplatena TV reklama)
    - 12 cm vyska je dost malo...

    Viac o matracoch a skusenostiach si pozri tu http://www.porada.sk/t82173-ortopedicke-matrace.html

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ortopedický matrac je vákuovo balený, čo umožňuje maximálnu hygienu a ľahkú prepravu.
    Len 15 minút po vybalení matraca naberie svoj pôvodný tvar. Odporúčame počkať ešte niekoľko hodín, kým ho začnete používať, aby sa mikročastice vo vnútri naplnili vzduchom úplne. Rozmery matraca sú 80 x 200 cm alebo 90 x 200 cm.
    Hrúbka matraca je 12 cm.

    Výhody ortopedického matraca
    je anatomický (dokonale sa prispôsobí vášmu telu),
    je ortopedický (nijako neznižuje vaše pohodlie),
    je izotermický (obsahuje vysoko kvalitné vlákna, ktoré pomáhajú udržať v lete sviežosť a v zime teplo),
    je ekologický (šetrný k životnému prostrediu),
    je vhodný pre všetky postele,
    nepreleží sa,
    je zrolovaný a vákuovo balený (ľahko sa prenáša. Jediné čo musíte urobiť je rozbaliť ho a nechať sa rozvinúť),
    na matrac paltí štandardná 2 ročná záruka.
    Hrúbka štandardných molitanových matrací.
    Anatómia v pr*eli
    Časom hej.
    Bla-bla-bla.

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    Aká náhoda...celý deň hľadám nejaký dobrý vankúš...vsetky majú dobre a zle recenzie, tak to asi bude individuálne a záležať na náročnosti klienta. Nie vsetko sa dá hodnotiť podľa vysky sumy, kto obchoduje vie, cez koľkých to musí prejsť až k nám...verím, ze kúpim Dobry aj za 30 eur...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.