Zavrieť

Porady

OBUV - nadmerné velkosti.

Zdravím.
Vedel by mi niekto poradiť nejakú predajňu s obuvou s nadmernými veľkosťami? Hľadám pre syna botasky najlepšie Adid.. a veľkosť jeho nohy je 14,5. Najlepšie internetový predaj alebo predajňa v okolí Nitry.

Ďakujem.


MIRCO
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

som jeden MIRCO MIRCO1972
buchač

...ty si ale veľmi múdry človek...na čo sa motáš do témy ak nevieš poradiť...prosil som o radu či niekto nevie o nejakej predajni v okolí Nitry...nemám čas sedieť za netom možno toľko ako ty...preto som sa pýtal či niekto nevie...a teraz sa prosím ťa odbav na odpovedi čo mi napíšeš...


MIRCO

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž video1983
mirco nic v zlom ,mozno nemas cas ,ale je to otazka 2-5 min najst to na nete.... no a ked nemas ani tie tak neviem ako si najdes cas na kupu tych tenisiek ;-)

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
video1983 Pozri príspevok
mirco nic v zlom ,mozno nemas cas ,ale je to otazka 2-5 min najst to na nete.... no a ked nemas ani tie tak neviem ako si najdes cas na kupu tych tenisiek ;-)
ale čas, ktorý strávil zadávaním témy to mal za tú dobu už mohol vedieť kde si kúpi botičky

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
MIRCO1972 Pozri príspevok
Zdravím.
Vedel by mi niekto poradiť nejakú predajňu s obuvou s nadmernými veľkosťami? Hľadám pre syna botasky najlepšie Adid.. a veľkosť jeho nohy je 14,5. Najlepšie internetový predaj alebo predajňa v okolí Nitry.

Ďakujem.


MIRCO
...Adidy majú v najbližšej predajni mäsa ...a keď by sa náhodou nemali , tak si tam kúp vidly ... 4 - 5 a najlepšie sú chrómované ...



Na zabitie otázka ....ešte aj vzor by si mohol zadať , nech Ti niekto pohľadá ....poprípade aj maximálnu cenu ....

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač

....kua ......hento chybu nemá ......asi častejšie použijem v odpovediach ......link už v záložkách upravený a uložený ...

OBUV - nadmerné velkosti.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.