Zavrieť

Porady

parný čistič a čistenie vertikalnych hliníkových žalúzií

Neviete mi niekto nahodou poradit ci by sa nedali zaluzie cistic parnym cisticom? mame ich hlavne v kuchyni strasne spinave...naposledy mi to islo najlepsie ked som kazdu lamelu vytrela jednotlivo alkoholovym cisticom na sklo a musela som aj pritlacit... Boli ako nove, ale trvalo to strasne dlho...
Naposledy upravil rebekasun : 08.10.11 at 18:38 Dôvod: chyba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja umývam žalúzie lamelu po lamele, ide to super cifom, ale praktické je tiež netiahnuť si bavlnené rukavice namiesto handry.

    bupi je offline (nepripojený) bupi

    bupi
    Ja som raz odmontovala vsetky zaluzie, strcila to do vane,nechala odmocit, vysurovala a potom na snure nechala vyschnut. Boli krasne, ale bola to robota. Po nejakom case som ich uplne odstranila a mam zavesy. Kedy chcem operiem a nemusim pozerat na zaslu spinu.

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    jasne suhlasim s bupi my sme to tiez tak spraivli, dal som ich dole hodil do vane odmocil osprchoval a boli ako nove!

    bupi je offline (nepripojený) bupi

    bupi
    Lujza, pochopila som, namocila som hlinikove zaluzie, bolo to treba, aj tie snurky boli riadne fuj... a to som ich stahovala len umytymi rukami...

    rebekasun je offline (nepripojený) rebekasun

    rebekasun
    My ten parny cistic doma nemame a uvazujem nad kupou kvoli cisteniu zaluzii (mam na starosti 20 velkych okien)...Vsetky tie pomocne zariadenia na cistenie zaluzii na webe (kefky, navleky na hrebene, vysavace na lamely, atd...) vratane odmontovavania a cistenia vo vani mi pripadaju velmi pracne a niektore metody any nevyriesia nalepeny prach s musacimi bodkami...velmi by ma zaujimalo ci niekto ma moznost vyskusat tu paru - naparene zaluzie vyschnu a spina stecie po okne ktore sa potom umyje...

    verik je offline (nepripojený) verik

    verik
    Mozem Vam doporucit parny cistic Evolution, nie ty z TV shopu. Tento cistic vycistí fakt vsechno - okna, zaluzie, vodny kamen, spary, mastnoty, rury, dlazby i koberce - bez chemie, mam ho a neviem si ho vynachvalit www.imv.sk

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    verik Pozri príspevok
    Mozem Vam doporucit parny cistic Evolution, nie ty z TV shopu. Tento cistic vycistí fakt vsechno - okna, zaluzie, vodny kamen, spary, mastnoty, rury, dlazby i koberce - bez chemie, mam ho a neviem si ho vynachvalit www.imv.sk
    firme doporučujem, opraviť si na stránke pravopisné chyby a nájsť si na preklad z češtiny človeka, ktorý je schopný ten preklad spraviť...
    Inak, celkom podarená reklama, a dokonca od dvoch zamestnancov hm-hm-hmmm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.