Zavrieť

Porady

Ortopéd na výmenu bedrového kĺbu

Ahojte poraďáci.
Potreboval by som poradiť kvalitného ortopéda, pretože moja žena potrebuje vymeniť bedrový kĺb. Navyše to bude komplikovaná operácia, pretože tam potrebuje nielen výmenu kĺbu, ale vlastne aj vysekať miesto v kosti na ten kĺb. Nechcel by som ju zveriť do rúk len tak hocikomu.

Pýtali sme sa viacerých ľudí, dostali sme dobré referencie na primára michalovskej ortopédie MUDr. Farkaša, ale zasa sme dostali zlé referencie na pooperačnú starostlivosť v MI. Taktiež sme počuli, že aj v Košiciach-Šaci sú dobrí a samozrejme v BA/myslím POLIMEDIC/ Nakoľko sme z Trebišova, najbližšie by boli pre nás Michalovce.

Ak máte niekto nejaké skúsenosti/dobré aj zlé/ poprosím sem s nimi. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    www.ortoped.sk BA

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    synator Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci.
    Potreboval by som poradiť kvalitného ortopéda, pretože moja žena potrebuje vymeniť bedrový kĺb. Navyše to bude komplikovaná operácia, pretože tam potrebuje nielen výmenu kĺbu, ale vlastne aj vysekať miesto v kosti na ten kĺb. Nechcel by som ju zveriť do rúk len tak hocikomu.

    Pýtali sme sa viacerých ľudí, dostali sme dobré referencie na primára michalovskej ortopédie MUDr. Farkaša, ale zasa sme dostali zlé referencie na pooperačnú starostlivosť v MI. Taktiež sme počuli, že aj v Košiciach-Šaci sú dobrí a samozrejme v BA/myslím POLIMEDIC/ Nakoľko sme z Trebišova, najbližšie by boli pre nás Michalovce.

    Ak máte niekto nejaké skúsenosti/dobré aj zlé/ poprosím sem s nimi. Ďakujem
    ...nešpekuluj a hybaj do Železničnej nemocnice .....
    ....Michalovce by som nejak obišiel ....žeby okľukou ???

    ...ale aj tak sa do poradovníka len dostaneš , čakacie lehoty sú všade a to aj v prípade samoplatcu ...

    Ortopéd na výmenu bedrového kĺbu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.