Zavrieť

Porady

výmena bedrového kĺbu

Mám 32 rokov a coxu IV.st. Neviem sa však rozhodnúť či si mám dať vymeniť kĺb v Šaci alebo v "novej nemocnici" v Košiciach. Vie mi niekto poradiť? Prípadne je v týchto nemocniciach nejaký uznávaný odborník? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    pozdravujem,

    - ja som bola pred dvoma rokmi - 22.1.2008 operovana v "novej nemocnici na terase" a som bola a aj som velmi spokojna

    - poznam takych ktori boli v saci a tiez su spokojni

    - myslim si, ze znacnu ulohu hraju financie, v saci sukromna nemocnica a tam sa plati "sponzorske-vtedy 15000 Sk"

    - radim ist cim skor, zmeni sa ti zivot k lepsiemu

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Moja mamina bola operovaná pred mesiacom v Žiline, pred operáciou som sa pýtala na všetko čo s ňou súvisí. pozri či tam nenájdeš niečo čo ťa zaujíma. / operácia bedrového kĺbu tu na porade /Držím palce, aby ti to dopadlo tak dobre ako mojej mame, pááá

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    - kto ma pevne nervy a dobry zaludok moze si pozriet krok po kroku ako prebieha totalna endoproteza
    - dobre vediet pred operaciou co pacienta caka

    http://www.ortopedie-fyzioterapie.cz...ni-vlozky.html

    KlaudiaKK je offline (nepripojený) KlaudiaKK

    KlaudiaKK
    V prvom rade Ti držím palce - ja to mám za sebou už 2 roky - mám 39 a keď som sa na to dala mala som bolesti ako stará babka v sedemdesiatke, nespávala som, brala som v kuse lieky a hlavne bol to život o ničom (keď máš malé dieťa, ktoré nechápe, že mama nevládze a po každých 5 metroch si musí sadnúť . . . - ale to iste poznáš) Neviem Ti poradiť o Košícich lebo robili ma v BA v Ružinove - čakala som 3 roky v poradovníku - skoro som sa zbláznila - ale stálo to za to - život je znovu krásny a bolesti zmiznú hneď po operácii - teda to pichanie v kĺboch a nemožnosť pohybu - je len na tebe kedy a ako sa dáš do kopy ale hlavne nie je to smrteľné a preto snaž sa hneď cvičiť a posilovať svaly aby si bola čím skôr na nohách - ver mi stojí to za to, že sa ráno budeš budiť bez bolestí a s úsmevom - Veľa šťastia . Neporadila som Ti s nemocnicou ale držím Ti palce.
    Ďakujem všetkým za radu. Už to mám za sebou. Pred vyše mesiacom ma operovali a cítim sa výborne. Je to každým dňom lepšie a lepšie. Odporúčam všetkým, ktorý dospeli do štádia výmeny kĺbu aby operáciu neodkladali ale čím skôr si ju začali vybavovať lebo aj to trvá nejaký čas a prečo zbytočne trpieť, keď už žiadna iná možnosť nie je. Prajem všetkým veľa zdravia a šťastia.

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    - pozdravujem a bud cim skor fit !
    - mozes prezradit kde si sa rozhodla pre operaciu ?

    výmena bedrového kĺbu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.