Zavrieť

Porady

Chodíte do cirkusu? Baví to ešte niekoho? tie zvieratá istotne nie

nej nej

nej je offline (nepripojený) nej

Ľudkovia, chodíte do cirkusu? Baví to ešte niekoho?
Sledujem po celej Bratislave je množstvo reklamy na Medrano a myslím že to už prehnali. Už nato aj reagujú iní http://zaujimavosti.net/problemy-2/c...apad-slovenska z čoho je aj zrejmé, že to nie je len Bratislava.

To musia naozaj urobiť takto prehnanú reklamu aby im tam niekto chodil? z vás tam niekto aj pôjde, alebo chdoí do cirkusu? tie zvieratá tam istotne nie sú šťastné.
Usporiadat
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

CIRQUE DU SOLEIL...nebol som, ale rada by som išla.....

0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja som bola v jednom českom, bolo to milé ale čakala som viac
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja osobne nemám rád cirkusy-bol som tam raz v živote ako malý chlapec a už tam ani nepojdem- podla mňa to je len týranie zvierat a nič zábavného na tom nevidím...-čo je už na tom smiešne že slon tancuje a pod.? Je to humus...
Ja by som to zakázal...
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Pred nedávnom sme absolvovali návštevu práve tohto spomínaného cirkusu. Ja osobne síce veľmi cirkusy nemusím, ale to to ma nejak ťahalo. Juniorovi sa najviac páčilo toto číslo

Fascinujúce na tom celom pre mňa okrem iného bola organizácia - jednak neustále zmeny manéže. Ale ešte viac ma zaujalo, že nebol problém, aby účinkujúci pár minút po svojom vystúpení (a samozrejme aj pred ním ) predával pukance, svietiace paličky, čokoľvek... Proste žiadne vydeľovanie, ja som hviezda, ja toto alebo toto nerobím. A to rozpratanie a spratanie celého cirkusu (to snáď bola stovka kamionov a karavánov) tuším trvalo jeden deň.
A ešte jeden postreh - život v karavánoch, samozrejme s klimatizáciou, ale pred karavánmi vyložené aj kvetinky v kvetináčoch

Po pravde, očakávali sme viac "ludských čísel", t.j. rôzne akrobacie, ale aj tak sa bolo na čo pozerať.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....jeden nedávno skončil ...celá Európa s " obdivom pozeralo to perfektné číslo " zúčastnených ....

Tam je iná zverina ...

http://mmserv2.nrsr.sk/NRSRInternet/...=MeetingNrList
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Mila123 Pozri príspevok
CIRQUE DU SOLEIL...nebol som, ale rada by som išla.....
Stačí prežiť 4 mesiace a môžeš ísť
Február 2012, Bratislava, 5 dní, 7 predstavení, dátumy si nájdi na nete
(Mame sa tiež páči - že by dostala super darček v podobe vstupenky? )
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ten Mederano odporucam tiez!
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nie, do cirkusu nechodim!!!
Nemozem sa divat na tie chudence zvierata.Viem si predstavit, co vsetko predchadzalo tomu,aby "saskovali" pred ludmi a nechcem to podporovat.
http://www.google.com/search?q=zasta...GHP_sk___SK432


Ked budu cirkusy iba o sikovnosti akrobatov, tak by som sla, na to sa rada pozeram.
Naposledy upravil arizona : 13.10.11 at 22:11 Dôvod: preklep
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tak to si rýchlo rezervuj lístky - v CIRQUE DU SOLEIL zvieratá nie sú.
Aspoň v sfilmovaných vystúpeniach neboli.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
arizona tak to potom by mali zrusit aj konske dostihy aj preteky chrtov, a vsetci ti co maju v bytoch psov (nie bytovych) by ich mali vypustit.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

neznášam cirkus......ale Slnečný cirkus to je iný level
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

video1983 Pozri príspevok
arizona tak to potom by mali zrusit aj konske dostihy aj preteky chrtov, a vsetci ti co maju v bytoch psov (nie bytovych) by ich mali vypustit.
to nemôžeš porovnávať.....chrti sú stavaní na beh,oni sa na to tešia....dostihové kone tiež,aj keď tam mám výhrady...a čo máš proti psom v bytoch?? ak má majiteľ rozum,tak sa nemá nikto lepšie ako bytový pes,s tým našim by som menila hneď
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kopretinka Pozri príspevok
to nemôžeš porovnávať.....chrti sú stavaní na beh,oni sa na to tešia....dostihové kone tiež,aj keď tam mám výhrady...a čo máš proti psom v bytoch?? ak má majiteľ rozum,tak sa nemá nikto lepšie ako bytový pes,s tým našim by som menila hneď
Presne tak-súhlas- ja tiež dostihy akceptujem s výhradami- aj keď to tiež nieje úplne košer, ale predsa len nerobia tie koníky niečo na čo niesú stavané...
A čo sa týka chrtov- tam je to dokonca tak, že oni trpia práve keď nebehajú- to isté sibírske husky- oni tie sane musia ťahať, inak trpia...
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

video1983 Pozri príspevok
arizona tak to potom by mali zrusit aj konske dostihy aj preteky chrtov, a vsetci ti co maju v bytoch psov (nie bytovych) by ich mali vypustit.
Myslim, ze porovnavas neporovnatelne!
Ako pise kopretinka, tie zvierata su stavane na beh, takze behaju...

Behanie je pre zviera prirozene aj v prirode.

Ale aby levy, tigre, slony ci medvede cely zivot prezili na cestach, zatvoreni v maringotkych a ucili sa podavat pacicky,tancovat,vozit sa na bicykli, ci skakat cez horiace obruce tak to uz je nieco nepochopitelne!


kopretinka Pozri príspevok
to nemôžeš porovnávať.....chrti sú stavaní na beh,oni sa na to tešia....dostihové kone tiež,aj keď tam mám výhrady...a čo máš proti psom v bytoch?? ak má majiteľ rozum,tak sa nemá nikto lepšie ako bytový pes,s tým našim by som menila hneď
Juuuj a psy v byte? To je na inu debatu,myslim, ze nekonciacu,lebo sa na nu neda odpovedat jednoznacne, ci je lepsie psom vo dvore,alebo na cinziaku.
Nas pes tiez vyrastal na cinziaku, teraz zije na dedine. My a mozno 2,3 majitelia psov sme taki, co vecer zoberu hafana a idu sa s nim prebehnut.
Ostatne psy cely zivot nevideli nic ine,ako svoj dvor, ci retaz,alebo volieru...

Kto ma psa na cinziaku je je nuteny, ci chce, ci nechce ist s nim niekolkokrat denne na prechadzku.

O tom aky ma pes zivot nerozhoduje, ci ma velku budu /dvor/,alebo malu budu /byt/,aj dolezite je,ako sa mu jeho majitel venuje ...
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Chodím, chodím! Pol roka som tu nebol, a riadny. Aj už niektorí zo stránky na stranu utekajú ...

Naposledy upravil sito : 14.10.11 at 00:22
0 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Ja som bol pred pár rokmi v Čínskom cirkuse v Košiciach, tam síce zvieratá netýrali, ale otázne to bolo s tými deťmi...Pri niektorých vystúpeniach by som si nebol istý že tam tie detváky nedrilujú...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

od detstva mam zle skusenosti z cirkusantmi a kolotocarmi,je to jedna podvodnicka pakaz ktora nemala a nema zabrany oklamat,okradnut a podviest deti-cest vynimkam./minuly rok surovo zmlatili mladeznikov ktory pokojne protestovali proti tyraniu zvierat/
0 0
Zoltan Miklos Zoltan Miklos

Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac
do cirkusu nechodim. sledujem politiku.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1


27 657! Presne toľko podpisov sa nám spolu podarilo vyzbierať pod petíciu za cirkusy bez zvierat! Dnes o 14. sme ju odovzdali generálnemu riaditeľovi sekcie poľnohospodárstva na MPaRV.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
No evidentne je to super biznis, ak je po tom dopyt, tiez mam pochybnosti o pricetnosti ludi, rodicov, co svoje deti vedu na take miesto, cize neviem aky mam mat postoj, ale ak cirkus legalny, logicky - zakonite, by malo byt legalne aj predavat heroin ina ulici, no nie je tomu tak, takze ano, myslim ze cirkus treba zarazit.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať