Zavrieť

Porady

Vie mi niekto poradit nejaky dobry free antivirak ?

Dobry den. Prosim o radu o nejaky volne stiahnutelny antivirak...Doteraz som mala Eset free verziu, ktoru som si pravidelne obnovovala, ale uz to tak nejde...:-( Mozno treba pouzit nejaku inu cestu, ktoru nepoznam, tak prosim poradte ....Pripadne aj nejaky iny antivirak....Dakujem.*
Usporiadat
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

ak mas legalny windows tak microsoft security essentials, inak za mna avira, dostanes tu urcite viac tipov
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mr.40 Mr.40

Mr.40 je offline (nepripojený) Mr.40

súhlasím, mám legálny windows a používam aviru - dobrá kombinácia ...
0 0
Milas265 Milas265

Milas265 je offline (nepripojený) Milas265

Avast
0 0
nezmarka nezmarka

nezmarka je offline (nepripojený) nezmarka

A mozes mi poslat link kde si volne- bezplane stiahnem tu aviru?
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

prosim ta, napis do prikazoveho riadku avira a si tam.
http://www.avira.com/zh-cn/avira-free-antivirus
0 0
besttracker besttracker

besttracker je offline (nepripojený) besttracker

www.avast.cz tam si mozes aj zaregistrovat free licenciu pre home pouzitie je to uplnezadarmo...
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Jednoznacne COMODO INTERNET SECURITY. Ponuka skoro vsetko co komercne programy. A navyse je po slovensky. A spolu s ostatnymi programmi od Comodo mas o bezpecnost postarane. Iked ma trosku vyssie HW naroky.
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

MilanH Pozri príspevok
Iked ma trosku vyssie HW naroky.
trosku dost, na starsom ntb s 512mb ram a pomalsim diskom bol absolutne nepouzitelny, avira tam beha ako cert
0 0
derek191919 derek191919

derek191919 je offline (nepripojený) derek191919

Muž
Ale ved ta Avira je iba na 30 dni nie nahodou? Potom sú tam nejaké obmedzenia ako pozerám, či ?
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Ved ja sa nehadam. Iked ja mam sice tiez len 512 mb RAM a disky tiez nepatria medzi tie najrychlejsie a isiel mi v pohode. Az na tie aktualizacie. To bolo utrpenie. Ale co sa tyka detekcie je velmi kvalitny. Mozno keby sa dal len samostany antivirus. Ja som pouzival komplet.
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

ak mas legal windows, tak MS essential, inak je naj Avira a nie je tam obmedzenie, free verziu si musis stiahnut. Len ti sem-tam vyskoci okienko s reklamou (pri aktualizacii vlastne iba).
Naposledy upravil newmi : 17.10.11 at 21:19
0 0
cifero40 cifero40

cifero40 je offline (nepripojený) cifero40

filantrop
Skús "Panda Cloud Antivirus", je grátis, nezaťažuje system, pracuje spoľahlivo. Aj Avira dosahuje čelné miesta v testoch. Comodo zaťažuje veľmi systém. Avast je balast
0 0
antiagrar antiagrar

antiagrar je offline (nepripojený) antiagrar

Jednoznacne AVIRA avast tiez nie je zly ale avira je hodne lepsia
0 0
ThomasKay ThomasKay

ThomasKay je offline (nepripojený) ThomasKay

Ja osobne mám dobré skúsenosti s Avast-om.... čo sa týka manuálneho vyhľadávania vírov je postačujúci rovnako ako aj v rámci rezidentých modulov. Otázka však nastáva ako veľmi využívate počítač.... Ide skorej o bežné používanie - ako prehliadanie stránok a podobne alebo aj obsiahly download ? Takisto má problém Avast aj s niektorými hrami. Teraz je však v ponuke možnosť upgradu na Professional Avast za 29,99 usd tuším a je možnosť použiť jednu licenciu až na 3 PC... navyše avast má veľmi dobrý ranking v oblasti antivírov...Samozrejme na legálny WIN by som asi tiež odporučil AVIRU...
0 0
newmi newmi

newmi je offline (nepripojený) newmi

si myslel MS Essential, nie?
0 0
aiosys aiosys

aiosys je offline (nepripojený) aiosys

Bojovník ako každý živnostník... ...viac
Tu je zoznam FREE Antivirusov http://www.aiosys.sk/antivirusove_programy_zadarmo.html - osobne by som vyberal z Aviri [podla mna kral FREE AV], Pandy a Avastu. Tu si pozri aj ucinnost tychto znaciek http://chart.av-comparatives.org/chart2.php.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

besttracker Pozri príspevok
www.avast.cz tam si mozes aj zaregistrovat free licenciu pre home pouzitie je to uplnezadarmo...
Ja mám tiež Avast a som s ním veľmi spokojná, takže odporúčam
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Neviem, či zadávam otázku do správnej témy, ale píše sa tu aj o avire, tak hádam nebudem celkom mimo témy. Prosím pritom o zhovievavosť, lebo v tomto som absolútny laik .
Minulý rok mi nainštalovali Avira Antivir Personal, ktorý podľa upozornení-výziev aktualizujem. Dnes sa mi objavilo, že ho mám zastaralý, že riskujem a odporučilo mi to nainštalovať Avira Free Antivirus verziu 2012. Keď sa však k tejto verzii podľa určeného kroku dostanem a kliknem na Download free update, okrem otázky, či chcem súbor avira_free_antivirus_en.exe z umiestnenia personal.avira-update.com spustiť alebo uložiť, ukáže sa mi aj upozornenie, že tento typ súboru by mohol počítač poškodiť.
Tomu nerozumiem, ak mi to najprv odporučí nainštalovať novú aviru a potom ma upozorní, že tento súbor by mi mohol poškodiť PC. Môžete mi, prosím, poradiť, čo by bolo dobré urobiť, alebo radšej neurobiť? Naozaj potrebujem novú aviru a ak áno, tak akú, aby mi to nepoškodilo PC? Alebo si môžem ponechať pôvodnú aviru, ktorú mám teraz a ktorú by som naďalej aktualizovala? ... ?
Ďakujem veľmi, lebo naozaj neviem, čo mám robiť.
Naposledy upravil luja5 : 23.03.12 at 06:16
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

staršiu verziu treba najprv kompletne odinštalovať, tých 10 min, čo bude PC bez antiviráku, to určite bez ujmy vydrží
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať