Zavrieť

Porady

Noty Sarabande od Handla pre gitaru

Ahojte, nemáte niekto tieto noty? Nenašla som ich na googli, iba pre klavír.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    OK, uz viem, odkial to je - suita v d-moll HWV437. Noty na gitaru skus tu, ale neviem, ako pochodis:
    http://freetabs.org/classical.htm
    No ja by som sa vykaslal na hladanie not a spravil si vlastnu upravu. Toto je velmi jednoducha vec, takze nebude problem. Stiahni si normalne noty na celu suitu na imslp.org a rob podla toho.

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    No a odkial je ta sarabanda? To vyzera ako z nejakej suity alebo tak nejak. Tazko hladat noty na sarabandu takto. To je skoro ako hladat noty na allegro od Mozarta a nevediet, ci je to veta z nejakej symfonie, koncertu, niecoho komorneho atd.

    JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

    JarkaL
    Vieš, ja hrám hlavne na klavíri, na ten som chodila 10 rokov a na gitare som sa učila sama... Pesničky viem zahrať len tak podľa uška na gitare, ale takú klasiku, to mi je lepšie podľa nôt.

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    No na gitaru asi nebudu. Ale kludne mozes zobrat tie klavesove a harmoniu (pravu ruku) hrat prevazne na tenkych strunach a continuo na basovych. 6. strunu si nalad na D. Rataj vsak s tym, ze to continuo sa neda celkom dobre zahrat legato na gitare.

    Noty Sarabande od Handla pre gitaru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.