Zavrieť

Porady

Rakovina vo vysokom štádiu - hľadám liečiteľa

Zamestnaná žena
Dobrý deň, prosím o pomoc. Máme v rodine takto vážne chorú mamičku (38) dvoch detičiek (mladšie má rôčik a pol), je po hysterektómii (júl), ale nádor bol taký rozsiahly, že sa nedalo vybrať všetko. Práve doberá tretiu dávku chemoterapie, ale prognóza je zlá (bolesti ruky, chrbtice, problémy s trávením....) Prosím o kontakt na nejakého pána liečiteľa alebo pani liečiteľku, ktorí by vedeli v tejto situácii ešte akokoľvek pomôcť. Vďaka všetkým za rýchle odpovede a ospravedlňujem sa, ak je tento problém už na porade riešený - v takom prípade prosím link. Katka
Naposledy upravil Katka4040 : 21.10.11 at 08:42
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katka4040 Pozri príspevok
Dobrý deň, prosím o pomoc. Máme v rodine takto vážne chorú mamičku (38) dvoch detičiek (mladšie má rôčik a pol), je po hysterektómii (júl), ale nádor bol taký rozsiahly, že sa nedalo vybrať všetko. Práve doberá tretiu dávku chemoterapie, ale prognóza je zlá (bolesti ruky, chrbtice, problémy s trávením....) Prosím o kontakt na nejakého pána liečiteľa alebo pani liečiteľku, ktorí by vedeli v tejto situácii ešte akokoľvek pomôcť. Vďaka všetkým za rýchle odpovede a ospravedlňujem sa, ak je tento problém už na porade riešený - v takom prípade prosím link. Katka
http://www.porada.sk/t140934-onkologicke-ochorenia.html
2 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

Ak je veriaca, pozri
http://barkoci.com/downloads_slovensky.php
0 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
Ďakujem krásne:-)
0 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
Ďakujem všetkým, ktorí mi posielajú správy, zatiaľ nemám dosť postov, aby som na ne odpovedala.
Betinka, prosím o zaslanie materiálov, ktoré spomínaš vo svojej správe na adresu janine1@azet.sk.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Katka4040 Pozri príspevok
Dobrý deň, prosím o pomoc. Máme v rodine takto vážne chorú mamičku (38) dvoch detičiek (mladšie má rôčik a pol), je po hysterektómii (júl), ale nádor bol taký rozsiahly, že sa nedalo vybrať všetko. Práve doberá tretiu dávku chemoterapie, ale prognóza je zlá (bolesti ruky, chrbtice, problémy s trávením....) Prosím o kontakt na nejakého pána liečiteľa alebo pani liečiteľku, ktorí by vedeli v tejto situácii ešte akokoľvek pomôcť. Vďaka všetkým za rýchle odpovede a ospravedlňujem sa, ak je tento problém už na porade riešený - v takom prípade prosím link. Katka
...hm...

Júl - operácia
Tretia dávka chemo ...
Prognóza neistá ...
Bolesti ...
Trávenie...

Všetko so všetkým súvisí.....takže po poriadku ...

Mal so tri nádory , len jeden bolo možné vybrať , tie dva boli tak veľké , že sa o to ani nepokúšali ....
Chemo ale zariadilo tak , že po vybratí 6 cyklov ( organizmus fasa reagoval ) som znova pod nôž šiel a vybrali následne všetko ...
Bolesti ???.....Dolsin poriešil , už len Morfium by nasledoval ...
Trávenie ???...len som na jedlo pozrel a mal som dosť ...

PROGNÓZA ????........po 10 reokoch vždy onkologička do zprávy napíše - NEISTÁ .....nikdy nikto na 100 % nepovie ,nezaručí ,že sa jedna bunka nezblázni a začne sa vyvíjať tak , ako to ogranizmus práve nepotrebuje ...

Liečiteľ ???......tak poviem ....v týchto chvíľach sa jedinec utieka k všeliakým možným a nemožným spôsobom pomoci ...
Pospomína na všetkých svätých , od Boha až po Brahmu alebo aj šamanizmu sa utieka ...
No psychológia všetkých zúčastnených ( rodina , priatela....) je zvlášť dôležitá ...

No niekedy nepomôže ani jedno ...a ani druhé .....
24 1
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...hm...

Júl - operácia
Tretia dávka chemo ...
Prognóza neistá ...
Bolesti ...
Trávenie...

Všetko so všetkým súvisí.....takže po poriadku ...

Mal so tri nádory , len jeden bolo možné vybrať , tie dva boli tak veľké , že sa o to ani nepokúšali ....
Chemo ale zariadilo tak , že po vybratí 6 cyklov ( organizmus fasa reagoval ) som znova pod nôž šiel a vybrali následne všetko ...
Bolesti ???.....Dolsin poriešil , už len Morfium by nasledoval ...
Trávenie ???...len som na jedlo pozrel a mal som dosť ...

PROGNÓZA ????........po 10 reokoch vždy onkologička do zprávy napíše - NEISTÁ .....nikdy nikto na 100 % nepovie ,nezaručí ,že sa jedna bunka nezblázni a začne sa vyvíjať tak , ako to ogranizmus práve nepotrebuje ...

Liečiteľ ???......tak poviem ....v týchto chvíľach sa jedinec utieka k všeliakým možným a nemožným spôsobom pomoci ...
Pospomína na všetkých svätých , od Boha až po Brahmu alebo aj šamanizmu sa utieka ...
No psychológia všetkých zúčastnených ( rodina , priatela....) je zvlášť dôležitá ...

No niekedy nepomôže ani jedno ...a ani druhé .....
klobúk dolu pred týmto príspevkom...
0 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
buchač Pozri príspevok
...hm...

Júl - operácia
Tretia dávka chemo ...
Prognóza neistá ...
Bolesti ...
Trávenie...

Všetko so všetkým súvisí.....takže po poriadku ...

Mal so tri nádory , len jeden bolo možné vybrať , tie dva boli tak veľké , že sa o to ani nepokúšali ....
Chemo ale zariadilo tak , že po vybratí 6 cyklov ( organizmus fasa reagoval ) som znova pod nôž šiel a vybrali následne všetko ...
Bolesti ???.....Dolsin poriešil , už len Morfium by nasledoval ...
Trávenie ???...len som na jedlo pozrel a mal som dosť ...

PROGNÓZA ????........po 10 reokoch vždy onkologička do zprávy napíše - NEISTÁ .....nikdy nikto na 100 % nepovie ,nezaručí ,že sa jedna bunka nezblázni a začne sa vyvíjať tak , ako to ogranizmus práve nepotrebuje ...

Liečiteľ ???......tak poviem ....v týchto chvíľach sa jedinec utieka k všeliakým možným a nemožným spôsobom pomoci ...
Pospomína na všetkých svätých , od Boha až po Brahmu alebo aj šamanizmu sa utieka ...
No psychológia všetkých zúčastnených ( rodina , priatela....) je zvlášť dôležitá ...

No niekedy nepomôže ani jedno ...a ani druhé .....
Všetko, čo píšeš, je čistá, holá, racionálna pravda. Veľmi si uvedomujeme, že spolupráca chorej mamičky je dôležitá, a že ak nenastúpi jej vlastná sila a jej ochota oprieť sa o našu psychickú podporu (a my dúfame, že máme tú silu pomôcť a zvládnuť to) - nič nebude... Tiež vieme, že je to o zmene vo vnútri - jej aj nás. Veľmi sa snažíme a nečakáme zázraky. Ak existuje šanca - skúsime pohľadať cestu. A toto je ten pokus.
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Katka4040 Pozri príspevok
Všetko, čo píšeš, je čistá, holá, racionálna pravda. Veľmi si uvedomujeme, že spolupráca chorej mamičky je dôležitá, a že ak nenastúpi jej vlastná sila a jej ochota oprieť sa o našu psychickú podporu (a my dúfame, že máme tú silu pomôcť a zvládnuť to) - nič nebude... Tiež vieme, že je to o zmene vo vnútri - jej aj nás. Veľmi sa snažíme a nečakáme zázraky. Ak existuje šanca - skúsime pohľadať cestu. A toto je ten pokus.
Veriť treba stále, nádej žije do poslednej chvíle, že sa niečo otočí...
4 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Katka poslala som ten dokument. Ale ako vravia ostatní, treba veriť, aj sama si musí ONA veriť v uzdravenie, sama to musí chcieť, neprepadnúť depresiám, tá spolupráca všetkých zúčastnených je naozaj nevyhnutná. A vyhýbať sa stresom. Takže aj deti nech poslúchajú, odbremenia ju od domácich prác, nech sa dobre učia, proste nech jej len radosť robia. A odtatní tiež. Stres, ten dlhodobý a neriešený býva často spúšťač takýchto rôznych ochorení. Velmi to súvisí so psychikou. A kludne aj nejakého dobrého psychológa alebo psychiatra navštívte, takého, čo pracuje s chorými ľudmi. A PS: síce som veriaca, ale netreba sa spoliehať, že ON to všetko za nás zariadi. Netreba rezignovať a vzdať sa. To by sa zabila aj posledná nádej.
6 0
Tabita Tabita

Tabita je offline (nepripojený) Tabita

Dobrý deň,
vyskúšajte podkovičník - predávaný ako PROVITEX, aj v lekárni Valika v Bánovciach na Bebravou (nemám na nich telefon, pozrite na internete). Užíval ho jeden pán, tiež mal nádor mozgu, veľmi sa mu polepšilo. Žil rok a pol kvalitný život, cestoval. Už zomrel, ale na inú chorobu. Prajem veľa šťastia.
1 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Poslala som ti ss...
3 0
Rybar75 Rybar75

Rybar75 je offline (nepripojený) Rybar75

Och... Úprimne jej prajem mnoho síl a podpory od blízkych, známych aj neznámych, vo fyzickej aj nefyzickej sfére.
Šanca je vždy! http://www.thesecret.sk/articles.php?article_id=201

Prajem všetko dobré a posielam mailom ešte jeden dokument. Budem na vás myslieť.

PS: Zabudol som sa priznať, že ten príbeh na The Secret je môj vlastný
Naposledy upravil Rybar75 : 21.10.11 at 13:06
6 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
Tabita Pozri príspevok
Dobrý deň,
vyskúšajte podkovičník - predávaný ako PROVITEX, aj v lekárni Valika v Bánovciach na Bebravou (nemám na nich telefon, pozrite na internete). Užíval ho jeden pán, tiež mal nádor mozgu, veľmi sa mu polepšilo. Žil rok a pol kvalitný život, cestoval. Už zomrel, ale na inú chorobu. Prajem veľa šťastia.
Ďakujem:-)
0 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
dan Pozri príspevok
Poslala som ti ss...
Ďakujem Ti krásne:-)))
0 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
Rybar75 Pozri príspevok
Och... Úprimne jej prajem mnoho síl a podpory od blízkych, známych aj neznámych, vo fyzickej aj nefyzickej sfére.
Šanca je vždy! http://www.thesecret.sk/articles.php?article_id=201

Prajem všetko dobré a posielam mailom ešte jeden dokument. Budem na vás myslieť.

PS: Zabudol som sa priznať, že ten príbeh na The Secret je môj vlastný
Ďakujem, veľmi si vážim ochotu zdieľať takéto skúsenosti. Nám, čo sme na začiatku cesty, o ktorej sme netušili, že ju bude treba niekedy prejsť, to veľmi pomáha. S pokorou sa pozeráme dopredu a dúfame, že všetko, čo príde nás posunie niekam dopredu, k poznaniu a pochopeniu a....prijatiu toho, čo príde.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

skus pozriet aj sem, mozno trochu pomoze http://www.lpr.sk/aktivity,-projekty...ocialna-pomoc/
2 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
arizona Pozri príspevok
skus pozriet aj sem, mozno trochu pomoze http://www.lpr.sk/aktivity,-projekty...ocialna-pomoc/
Ako vieš, že snorím po internete práve teraz a hľadám túto informáciu? Srdečná vďaka:-)
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

v prvom rade jej budte oporou respektujte ze ma pravo na to sa zle citit .... pomahajte jej v domacnosti s detmi aby videla ze ma okolo seba ludi ktori su ochotni jej pomoct ona sa potrebuje najma s tym vyrovnat co preziva mozno zariadit pre nu a pre manzela nejaky pobyt wellnes aby mohli byt samy a bez deti ... a aby nacerpala sily... je mozne a velmi pravdepodobne ze je velmi psychicky vycerpana a aj fyzicky sa citi blbo.. najprv nech sa riesi to ... existuju predsa lieky proti bolesti , na zastavenie zvracania a pod.
rieste fyzicke symptomy aby nemusela trpiet pred detmi a aby ju deti nevideli v bolestiach ... to ju isto musi trapit... rieste teda najprv tie fyzicke symptomy /pokial sa daju / mozno masaze mozno akumpresura ... hladat../ a ked sa to da dokopy da sa aj ta psychika...
niekedy velmi pomaha vedomie a to najma matkam ze aj ked tu nebudem bude o moje deti postarane... ak je veriaca tak skusit sa modlit k sv. Gianne Berreovej Mollovej a mozno skusit vodu z Medzugoria ...
4 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Tu je každá rada drahá. Súhlasím s lienočkou 001 - je nás tu veľa čo sme tým všetkým prešli, niektorí sme už boli "na odpis". Ja osobne som vždy verila lekárom a na slovo som ich počúvala. Je to možno viac o psychike ako o liekoch a liečiteľoch, skrátka človek sa musí naštartovať a byť silný, mať oporu v okolí, robiť čo mu napadne..... Prelúskaj tému Onkologické ochorenia tu na Porade a dočítaš sa toho dosť aj od ľudí, ktorí sme tým prešli, ktorí tým prechádzajú, rôzne pohľady, skúsenosti atď. atď. Osobne veľmi držím palce a ver, že keď skončí chemo, tak tie ťažkosti prejdú, len vydržať. Ozaj veľmi - veľmi držím palce.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať