Zavrieť

Porady

Rakovina vo vysokom štádiu - hľadám liečiteľa

Zamestnaná žena
Dobrý deň, prosím o pomoc. Máme v rodine takto vážne chorú mamičku (38) dvoch detičiek (mladšie má rôčik a pol), je po hysterektómii (júl), ale nádor bol taký rozsiahly, že sa nedalo vybrať všetko. Práve doberá tretiu dávku chemoterapie, ale prognóza je zlá (bolesti ruky, chrbtice, problémy s trávením....) Prosím o kontakt na nejakého pána liečiteľa alebo pani liečiteľku, ktorí by vedeli v tejto situácii ešte akokoľvek pomôcť. Vďaka všetkým za rýchle odpovede a ospravedlňujem sa, ak je tento problém už na porade riešený - v takom prípade prosím link. Katka
Naposledy upravil Katka4040 : 21.10.11 at 08:42
Usporiadat
Téma je uzavretá.
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

prave dnes som citala v rakuskych novinach,ze testovali olivovy olej dostupny na trhu-cize v obchodoch.
no a s polutovanim konstatovali ze ani jeden jediny,cize ani tie najdrahsie oleje na trhu,nesplnaju kvalitu na vybornu.iba jedina znacka sa ukazala na dobru,ale nie na vybornu-ktora to je neuviedli.vsetky dostupne olivove oleje maju v sebe aj nejake podiely skodlivin,takze ani tie co pisu ze su panenske,nie su take ako by sme cakali.
potom chod a stravuj sa zdravo.......hroza!!!!!!!
2 0
Mackovka Mackovka

Mackovka je offline (nepripojený) Mackovka

Skús kontaktovať aj MUDr. Fulovú zo školy verejného zdravia. Prečítaj si aj rubriku "kniha návštev" na stránke www.svz.szm.sk. Sú tam aj nejaké rady pre onko pacientov. Dá sa jej zavolať a bezplatne požiadať o radu. Držím palce.
0 0
elenna elenna

elenna je offline (nepripojený) elenna

ja by som odporučila Dr. Sárossyovú, my sa u nej liečime celá rodina na obyčajné problémy. Venuje sa aj onkologickým pacientom. Doktorka robí vyšetrenie pomocou biorezonančného vyšetrenia. Liečba je prostredníctvom produktov s vysokými koncentráciami prírodných látok. Moja teta má rakovinu, zistili jej to náhodne pri žlčníkovom záchvate, štyri mesiace bola v nemocnici, vyoperovali jej 7kg nádorov, zostala z nej úplna troska, preto nedostáva silnú chemoterapiu. Začala sa liečiť u doktorky, aj teraz jej posielala lieky, ktoré by mali slúžiť na odvodňovanie. Je pravda, že vyšetrenie aj lieky sú drahšie, ale ak chcú, skúsiť môžu. Moja teta je na tom veľmi zle a bojíme sa najhoršieho. Rakovinovým bunkám sa veľmi darí v kyselom prostredí, dobrý recept je javorový sirup so sódou bikarbónou, základný pomer je 3 lyžice sirupu na 1 lyžicu sódy. Na internete sa dá k tomu nájsť viac. Treba úplne vylúčiť cukor, je to jed.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
elenna Pozri príspevok
ja by som odporučila Dr. Sárossyovú, my sa u nej liečime celá rodina na obyčajné problémy. Venuje sa aj onkologickým pacientom. Doktorka robí vyšetrenie pomocou biorezonančného vyšetrenia. Liečba je prostredníctvom produktov s vysokými koncentráciami prírodných látok. Moja teta má rakovinu, zistili jej to náhodne pri žlčníkovom záchvate, štyri mesiace bola v nemocnici, vyoperovali jej 7kg nádorov, zostala z nej úplna troska, preto nedostáva silnú chemoterapiu. Začala sa liečiť u doktorky, aj teraz jej posielala lieky, ktoré by mali slúžiť na odvodňovanie. Je pravda, že vyšetrenie aj lieky sú drahšie, ale ak chcú, skúsiť môžu. Moja teta je na tom veľmi zle a bojíme sa najhoršieho. Rakovinovým bunkám sa veľmi darí v kyselom prostredí, dobrý recept je javorový sirup so sódou bikarbónou, základný pomer je 3 lyžice sirupu na 1 lyžicu sódy. Na internete sa dá k tomu nájsť viac. Treba úplne vylúčiť cukor, je to jed.
.........prepáč , ale .........nechcem byť za ironika ,tak sa len spýtam :

Ak je Dr. , ale aká ...???
Lebo Dr. - to je len doktor , ale aký....????.....MUDr. , MVDr. , ....atď ....

Nie je náhodou u nás tá , nejaká špecializácia ....????????...

.." venuje sa aj ".......a čomu ešte , preboha ......čo sú to , tie obyčajné problémy ....?????
0 2
Galka26 Galka26

Galka26 je offline (nepripojený) Galka26

http://www.cod-sk.com/turul-zdravotnicke-stredisko

N
eviem, či Vám už niekto odporučil p. MUDr. Csoku z Dunajskej Stredy, ak nie, pozrite si tento odkaz. Jedná sa o onkológa, pôsobiaceho na onkologickom oddelení v dunajsko-stredskej nemocnici a po pracovnej dobe pracuje vo svojej súkromnej ambulancii. Zaoberá sa holistickou medicínou a prijíma výlučne onkologických pacientov.

Dúfam, že som pomohla.
2 0
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
Dobrý deň,
ďakujem všetkým za pomoc. Sme na paliatívke...
0 0
*zuzana14 *zuzana14

*zuzana14 je offline (nepripojený) *zuzana14

Dobrý deň, neviem odkiaľ ste ale v Trenčíne je veľmi známa liečiteľka pani Otka Hobžová. Používa techniku liečenie anjelmi a lieči aj onkologických pacientov, má veľmi dobré výsledky. Nájdete ju na www.reiki-association.org mobil: 0949 807 693 091108070693 Želám skoré uzdravenie!
1 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

Tu kopirujem info o MUDr.Mačekovi.. už z rakoviny veľa ľudí dostal. Dostala som to do mailu od priateľky ktorá ho roky pozná a pozná aj jeho výsledky.
Ahojte,

Podarila sa nám taká vec, že MUDr. Josef Maček, ktorého mnohí poznáte z jeho prednášok o čínskej medicíne v Rožňove pod Radhošťem bude raz do mesiac ordinovať v Bratislave.
Takže už nebudeme musieť za jeho liečbou cestovať do Otrokovíc alebo do Prahy.

Pre tých, čo pána doktora Mačeka nepoznajú vám napíšem:
Vyštudoval aj klasickú aj tradičnú čínsku medicínu.
Lieči všetko, od neplodnosti cez kožné ochorenia po rakovinu.
Výborne diagnostikuje fyzické aj psychické problémy, v rámci diagnostiky vám možno napraví napr. chrbticu, vyskočené rebrá, alebo tlakovou akupunktúrou vám ošetrí niektorú dráhu orgánu.
Ak vám môžem odporučiť, ak za ním pôjdete napíšte si otázky, čo sa ho chcete spýtať, pretože pán doktor Maček je veľmi rýchly vzdušný človek. Taktiež si zapíšte, čo vám povedal.
Zároveň vám možno predpíše špeciálne čínske čaje alebo tabletové extrakty z bylinných zmesí - všetko vysoko účinné veci, žiadne bežne predávajúce sa slabotiny!

Tí, čo ho poznáme vieme, že z jeho ambulancie vychádzame iní ako sme tam vošli, cítime sa lepšie, sme v dobrej nálade.
Ďaľšie informácie o Mačekovi sa dozviete na www.oberon-medicina.cz

A aby bolo info odo mňa kompletné, a mali ste predstavu čo to asi bude stáť:

Diagnostka 30€
Špeciálne čínske čajové zmesi cca 15€
Tabletové extrakty z týchto zmesí cca 30€ (pre tých, čo si nestíhajú variť čaje)

(Diagnostika za 30€ je podľa mňa veľmi dobrá cena, pre porovnanie - iný čínsky doktor berie za diagnostiku 130€ a potom ešte 10 sedení....)
Takže si so sebou zoberte asi 60-90€, je to dosť individuálne, záleží aj na vážnosti ochorenia.


Ak si už dlhšie neviete s nejakým fyzickým či psychickým problémom rady, tu je pomoc.

Najbližšie tu bude MUDr. Josef Maček ordinovať utorok 10.januára 2012

na Klinike alternatívnej medicíny - Terra Medica
adresa: Kopčianska 16 (Petržalka) Bratislava

Kontakt: 0917 377 135 Zuzana Filustková

Až by ste mali nejaké ďaľšie otázky rada vám odpoviem
na tel.č. 0917 377 135, a v prípade záujmu vás objednám na niektorý z voľných termínov na 10.1.2011.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
.........prepáč , ale .........nechcem byť za ironika ,tak sa len spýtam :

Ak je Dr. , ale aká ...???
Lebo Dr. - to je len doktor , ale aký....????.....MUDr. , MVDr. , ....atď ....

Nie je náhodou u nás tá , nejaká špecializácia ....????????...

.." venuje sa aj ".......a čomu ešte , preboha ......čo sú to , tie obyčajné problémy ....?????
....len taký odkazík ...maličký ...slušný , nakoľko úcta k ostatným mi nedovolí napísať to , čo si teraz myslím ...

neužitočné (1)
bobino38

" ...čomu nerozumieš , do toho nestrkaj nos ...."...

...respektíve si daj urobiť vyšetrenie pomocou biorezonančného vyšetrenia.....pako....ale hlavne na hlavu ...


P.S.:
...aby sme si rozumeli ...to neužitočné ma neserie ...vonkoncom nie ...
No akože ohodnotiť len tak , bez nejakého pádneho zdôvodnenia ???...tak toto už aj hej ...

P.S.:
...realizuj sa radšej v srandičkách ...tam Ti to ide jedna radosť ...vtipálek ...
Naposledy upravil buchač : 12.12.11 at 11:20
0 1
Katka4040 Katka4040

Katka4040 je offline (nepripojený) Katka4040

Zamestnaná žena
Všetkým ďakujem. Dnes nám odišla.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...sústrasť celej rodine ...
0 1
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Úprimnú sústrasť rodine, Tebe. Je mi to ľúto, zvlášť, keď po sebe zanechala také malé detičky.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Úprimnú sústrasť celej rodine a blízkym!
0 0
alojzo alojzo

alojzo je offline (nepripojený) alojzo

úprimnú sústrasť celej rodine a všetkým blízkym a priateľom...
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

..je mi to veľmi, veľmi ľúto.Úprimnú sústrasť.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Okrem sily, želám celej rodine, blízkym a priateľom čas a pokoj, aby tieto ťažké hodiny a dni ustáli....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Prečítajte si knihu od Norbekova ako sa zbaviť brílí.Nedajte sa mýliť názvom.Norbekov v nej popisuje ako sa sám vyliečiť.Ako prinútiť svoj organizmus aby zlikvidoval rakovinu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870
Prečítajte si knihu od Norbekova ako sa zbaviť brílí.Nedajte sa mýliť názvom.Norbekov v nej popisuje ako sa sám vyliečiť.Ako prinútiť svoj organizmus aby zlikvidoval rakovinu.

Mirzakarim Norbekov

Mirzakarim Sanakulovič Norbekov (rusky Мирзакарим Санакулович Норбеков, * 17. listopadu 1957) je učitel alternativní medicíny původem z Uzbekistánu, známý především v zemích bývalého Sovětského svazu. Napsal několik bestsellerů, kde vysvětluje jak se cítit šťastně a žít zdravým životem, přičemž pacienti by měli převzít aktivní úlohu při léčení svých nemocí. Pořádá také semináře v Rusku a dalších zemích, kde prezentuje své znalosti.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mirzakarim_Norbekov
=============================================

Zoznam nositeľov Nobelovej ceny za fyziológiu alebo medicínu

http://sk.wikipedia.org/wiki/Zoznam_...lebo_medicínu
...nejak ho tam nevidím ...
To zvýraznené ale beriem...

P.S.:
Len nech mi tu nik neoponuje, že v pozadí neudelenia sú farma firmy...
1 1
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://www.badatel.net/category/rakovina/
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
buchač
220870
Prečítajte si knihu od Norbekova ako sa zbaviť brílí.Nedajte sa mýliť názvom.Norbekov v nej popisuje ako sa sám vyliečiť.Ako prinútiť svoj organizmus aby zlikvidoval rakovinu.

Mirzakarim Norbekov

Mirzakarim Sanakulovič Norbekov (rusky Мирзакарим Санакулович Норбеков, * 17. listopadu 1957) je učitel alternativní medicíny původem z Uzbekistánu, známý především v zemích bývalého Sovětského svazu. Napsal několik bestsellerů, kde vysvětluje jak se cítit šťastně a žít zdravým životem, přičemž pacienti by měli převzít aktivní úlohu při léčení svých nemocí. Pořádá také semináře v Rusku a dalších zemích, kde prezentuje své znalosti.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mirzakarim_Norbekov
=============================================

Zoznam nositeľov Nobelovej ceny za fyziológiu alebo medicínu

http://sk.wikipedia.org/wiki/Zoznam_...lebo_medicínu
...nejak ho tam nevidím ...
To zvýraznené ale beriem...

P.S.:
Len nech mi tu nik neoponuje, že v pozadí neudelenia sú farma firmy...
V tej kniehe na úvodných stranách sa píše." moje skúsenosti a vedomosti s liečením som ponúkol viacerým vládam vo svete.Odpísala mi len jedna Japonská s tým že jeho metódy nemôžu používať ,veľa ľudí v zdravotníctve by stratilo prácu." Prečítajte si tú knihu je nenásilná s veľa príkladov vyliečenia .Mne tiež pomohla a pomáha .Dá sa volne stiahnuť z webu v PDF.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať