Zavrieť

Porady

polda 1 na windows 7

Ahojte.. hral som všetky diely poldy okrem 1..tak som si to stiahol ale na windows 7 mi naskočí logo a konec... dá sa to nejako spustiť? skúšal som DOS BOX..ale nič tomu nepomáha.. moc ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Polda 1 je dosť stará hra - stavaná pre DOS a pokiaľ sa nemýlim, 16 bitová architektúra (preto to šlo pod Win 3.1, Win95, Win98) - Win 7 to nepríjme (a tuším ani pod DOSBOXom) - práve pre tú bitovú architektúru.

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    polda 1 je hra robena pre windows a nie pre DOS (rok vyroby 1998) ;-) A je kompatibilna aj s Win XP. Noo neviem, mozno to bude tym, ze to nie je original
    Naposledy upravil newmi : 22.10.11 at 22:31

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    sakra, beriem spat, teraz som tiez na nete nasiel Polda 1 a ono to ma DOS instalaciu :-O Ale je aj verzia pre windows XP. Na bonusweb.cz to bolo ako plna hra ale uz to tam nie je. hm

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ešte jeden pokus - skúsiť v režime kompatibility pre Win95/98 (oba OS boli nadstavbou DOSu)

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Skús :
    Vytvor si odkaz zo súboru polda.V tom odkaze si klikni na vlastnosti-spresniť-spustiť ako správca.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.