Zavrieť

Porady

Vyhľadávanie na porade.

Mám taký problém. Od kedy sa zmenil dizajn porady mám problémy s vyhľadávaním. Keď na úvodnej stránke porady hneď hore v malom okne, tak ako som to vždy robila, zadám tému ktorú hľadám, vždy mi zobrazí témy v akomsi zvláštnom poradí nesúvisiace s hľadanou otázkou. Ak skúsim zadať iné slovné spojenie na vyhľadávanie vždy je poradie vyhľadaných tém rovnaké len nič k danej téme. Neviem sa teda dopátrať k ničomu čo hľadám tak ako to bolo pri starom dizajne. Vtedy mi vždy zobrazilo množstvo tém k danému problému. Robím niečo chybne alebo sa niečo zmenilo?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
už som to dvakrát urgovala aj v téme "úpravy na Porade", odozva žiadna.
Vyhľadané témy, alebo príspevky nie sú ani v poradí, ani sa netýkajú toho čo hľadám.
Vyskúšaj hľadať tak, že si vyberieš konkrétnu poradu, napr. účtovníctvo a až následne hľadaj v tej konkrétnej porade, zvoľ si príspevky. Takto mi to fungovalo, písala som o tom vo vyššie uvedenej téme.
Samozrejme problém ako taký to nerieši, je to len východisko z núdze, ved niekedy hľadáme niečo, čo nevieme presne začleniť do konkrétnej Porady.
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mam rovnaky problem.

Cez "hladat" najde vsetko mozne,vela nesuvisiacich tem
a cez "google" nenajde nic, to mi nefunguje...
0 0
Ester plus Ester plus

Ester plus je offline (nepripojený) Ester plus

Tak sa mi zdá, že každá zmena vedie len k horšiemu. Platí to aj na porade. Prečo sa stále snažíme meniť a inovovať niečo čo funguje?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
my?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dievčatá, mne sa takto super vyhľadáva(viď obrázok).

Doplnenie:
Ak pri vyhľadávaní cez google zadáte aj nick, vyhľadá aj témy, kde daný nick dal len súhlas alebo ho niekto iný v danej téme spomenul.
Ak má téma viac príspevkov(je na viacerých stranách) a vy máte nastavený vyšší počet príspevkov na stranu(ja napr. 40) ako je štandardné nastavenie(10), vtedy vás pri vyhľadávaní "nehodí" na správnu stranu. Ja ak súrne niečo potrebujem vyhľadať a nechcem sa v téme zdržiavať listovaním, odhlásim sa z porady(alebo si v nastaveniach nastavím 10 strán), vtedy ma "hodí" na správnu stranu.
Hádam je to zrozumiteľné.
Naposledy upravil Marína : 25.10.11 at 10:39
hladaj_google.jpg  
15 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
vyhľadávaš čiste cez google? lebo ja klasicky, takto som to neskúšala, ďakujem.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ja hladam iba cez google.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ja este pisem do vyhladavaneho nazvu na google este aj porada.sk. Naprikald..... dobropis a dph porada.sk
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Lydka, za málo. Áno, len cez google.
Zuzka, na obrázku je uvedené site:porada.sk, inak by hľadal po celom nete.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

ten nazov stranky som si nevsimla zastavila som sa na "site" a pomyslela si ze je to preklep od "sito"
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

No super, komfort rýchleho a hlavne účinného vyhľadávania priamo na Porade zrušený. Teraz google a o týždeň bude podmienka - pred vyhľadávaním si láskavo oblečte čiapku alebo obujte plávacie plutvy
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
môžem zadať na porade kľúčové slovo, nestlačiť hľadať, ale vedľa google, vyhľadá mi príspevky len z Porady........... ale to nei je ono, nepáči sa mi.
ešte vyskúšam priamo cez google.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Viď doplnenie v prísp. 6.
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Ďakujem za zadanie tejto témy, ja mám tiež problém vyhľadávať. Je možné že kdesi v návodoch na prácu je vysvetlené ako hľadať pop novom na porade, ale ja som zatiaľ neprišla na to. Keď stratím trpezlivosť prehľadávať nesystematicky poradu , idem priamo cez google, kde mi okrem iného najde aj príspevky z porady,
ale je to zdlhave a hlavne je to škoda nejsť cielene na našu www porada, ale len tak skusmo cez google ... Mrzí ma že kôli tomu som na porade menej ako pred tým,
vyhľadávanie pred tým bolo oveľa komfortnejšie, tento nový (ne)systém uberá Porade na kvalite, výnimočnosti oproti ostatným portálom.
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ester plus Pozri príspevok
Mám taký problém. Od kedy sa zmenil dizajn porady mám problémy s vyhľadávaním. Keď na úvodnej stránke porady hneď hore v malom okne, tak ako som to vždy robila, zadám tému ktorú hľadám, vždy mi zobrazí témy v akomsi zvláštnom poradí nesúvisiace s hľadanou otázkou. Ak skúsim zadať iné slovné spojenie na vyhľadávanie vždy je poradie vyhľadaných tém rovnaké len nič k danej téme. Neviem sa teda dopátrať k ničomu čo hľadám tak ako to bolo pri starom dizajne. Vtedy mi vždy zobrazilo množstvo tém k danému problému. Robím niečo chybne alebo sa niečo zmenilo?
A skúšala si aj cez "Rozšírené hľadanie"? Ja teraz hľadám niečo okolo nezistených vlastníkoch (pôdy). Keď som nepoužila Rozšírené hľadanie, tiež mi to ukázalo nesúvisiace témy. Tak som skúsila v Rozšírenom hľadaní zadať "nezistení vlastníci" a ukázalo mi:
- cez "Hľadať v celých príspevkoch" témy v poradí: webstránka katasterportal.sk ; pozemky po roku 2005 ; Zdedili sme pozemky, kotre boli v sprave Slovenskeho pozemekoveho fondu. Ako ďalej? (skopírovala som, tak preto chyby v názve
) ; vysporiadanie pozemku ; Nezistení vlastníci ; ...
- cez "Hľadať len v názvoch" témy v poradí:
Nezistení vlastníci ; vlastnici ; a ešte raz vlastnici ; 2 vlastníci 1 nehnuteľnosti ; vlastnici bytov ; Vlastníci pozemkov...


U mňa celkom k veci. Alebo že by som pri hľadaní tejto témy na Porade mala šťastie ?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
šťastie nie, rozšírené vyhľadávanie ako aj tlačítko GOOGLE fungujú celkom obstojne.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Plánujem spraviť Google tlačidlo ako predvolený vyhľadávač. Pôvodné vyhľadávanie by fungovalo len cez rozšírené.
Musím však zistiť čo sa v tom dovrzalo.
3 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

ErikaDP Pozri príspevok
Ďakujem za zadanie tejto témy, ja mám tiež problém vyhľadávať. Je možné že kdesi v návodoch na prácu je vysvetlené ako hľadať pop novom na porade, ale ja som zatiaľ neprišla na to. Keď stratím trpezlivosť prehľadávať nesystematicky poradu , idem priamo cez google, kde mi okrem iného najde aj príspevky z porady,
ale je to zdlhave a hlavne je to škoda nejsť cielene na našu www porada, ale len tak skusmo cez google ... Mrzí ma že kôli tomu som na porade menej ako pred tým,
vyhľadávanie pred tým bolo oveľa komfortnejšie, tento nový (ne)systém uberá Porade na kvalite, výnimočnosti oproti ostatným portálom.
Ak chceš hľadať len na porade, musíš zadať cieľ, site:porada.sk, viď obrázok v prísp. 6.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať