Zavrieť

Porady

Vyhľadávanie na porade.

Mám taký problém. Od kedy sa zmenil dizajn porady mám problémy s vyhľadávaním. Keď na úvodnej stránke porady hneď hore v malom okne, tak ako som to vždy robila, zadám tému ktorú hľadám, vždy mi zobrazí témy v akomsi zvláštnom poradí nesúvisiace s hľadanou otázkou. Ak skúsim zadať iné slovné spojenie na vyhľadávanie vždy je poradie vyhľadaných tém rovnaké len nič k danej téme. Neviem sa teda dopátrať k ničomu čo hľadám tak ako to bolo pri starom dizajne. Vtedy mi vždy zobrazilo množstvo tém k danému problému. Robím niečo chybne alebo sa niečo zmenilo?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

arizona Pozri príspevok
Mam rovnaky problem.

Cez "hladat" najde vsetko mozne,vela nesuvisiacich tem
a cez "google" nenajde nic, to mi nefunguje...
s tým hľadaním na porade mám rovnaký problém,iba témy bez súvisu s hľadaným výrazom.To bolo do včera.Od dnes už nemám možnosť si vybrať medzi hľadaním na porade a v googli,mám tam iba hľadanie.Tak som to skúsila.Výsledok hľadania vyzerá ako hľadanie v google,ale sú tam iba témy z porady.....
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Vyhľadávam na Porade, zadám slovo, nájde mi otázky, kde sa to preberalo ale kde mám kliknúť, aby ma to hodilo na príspevok, kde sa moje hľadané slovo nachádza?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
klikneš priamo na tému a počkáš........
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať