Zavrieť

Porady

Poraďte prosim pri kupe auta

Dobrý deň,
uvažujem nad kúpou auta. Priznám sa nevyznám sa ale viem definovať svoje požiadavky:
7 miestne (mám rodinu),
Dobrá spotreba (cestujem veľa)
Pohodlné (mám 195 cm)

Uvažujem nad Oplom Zafira alebo Toyota Corola Verso. Snažím sa zohnať maximum info, ale každí chváli to svoje.
Viem mi niekto fundovane porovnať tieto modely, prípadne doporučiť niečo iné?

Budem vďačný za každý príspevok.

AdoG
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    Nepíšeš aký máš finančný strop, či chceš naftu alebo benzín, my sme niečo podobné riešili asi pred 3 mesiacmi a vyhral to grand scenic, ale len 5-miestny, lebo ani v jednom 7-miestnom nebolo na poslednom rade veľa miesta a zmenšil by sa tým aj kufor. Chceli sme ten nový motor, čo akurát reklamujú, vraj papá len 4,4 l (1,6dCi), ale neboli naň žiadne recenzie, tak sme išli radšej do osvedčenej 1,9dCi. Ale keby sme nemali fin.strop kúpili by sme S-max. Sedeli sme v ňom a nie je o čom. Aj Peugeot 5008 je dobrý, len bola tiež vysoká cena. Verso aj Orlando a tiež Mazda 5 mali pre nás malý kufor. Mazda očarila posuvnými dverami. No a tá nová Zafira, bola akurát v nedeľu na Prime v Autosalóne a vyzerá super, len vtedy ešte nebola na trhu. Hádam som pomohla...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    moj chlap ti odkazuje jednoznačne Toyota Corola Verso prečo? lebo je to Toyota.....

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    orlando, grand scenic ...
    len jedno sa ti da poradit: navstiv predajcov, obzri si auta zblizka, sadni do nich a zajazdi si ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    adog Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    uvažujem nad kúpou auta. Priznám sa nevyznám sa ale viem definovať svoje požiadavky:
    7 miestne (mám rodinu),
    Dobrá spotreba (cestujem veľa)
    Pohodlné (mám 195 cm)

    Uvažujem nad Oplom Zafira alebo Toyota Corola Verso. Snažím sa zohnať maximum info, ale každí chváli to svoje.
    Viem mi niekto fundovane porovnať tieto modely, prípadne doporučiť niečo iné?

    Budem vďačný za každý príspevok.

    AdoG
    ....nevieš ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    mizu24 Pozri príspevok
    Nepíšeš aký máš finančný strop, či chceš naftu alebo benzín, my sme niečo podobné riešili asi pred 3 mesiacmi a vyhral to grand scenic, ale len 5-miestny, lebo ani v jednom 7-miestnom nebolo na poslednom rade veľa miesta a zmenšil by sa tým aj kufor. Chceli sme ten nový motor, čo akurát reklamujú, vraj papá len 4,4 l (1,6dCi), ale neboli naň žiadne recenzie, tak sme išli radšej do osvedčenej 1,9dCi. Ale keby sme nemali fin.strop kúpili by sme S-max. Sedeli sme v ňom a nie je o čom. Aj Peugeot 5008 je dobrý, len bola tiež vysoká cena. Verso aj Orlando a tiež Mazda 5 mali pre nás malý kufor. Mazda očarila posuvnými dverami. No a tá nová Zafira, bola akurát v nedeľu na Prime v Autosalóne a vyzerá super, len vtedy ešte nebola na trhu. Hádam som pomohla...
    ...viéééééééš ...

    Poraďte prosim pri kupe auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.