Zavrieť

Porady

REINSTALACIA WIN 7 HOME PREMIUM SK - NETBOOK BEZ DVD

Pri aktualizacii win 7 home premium sk 64, doslo k nejakej chybe. Aj napriek usiliu suportu ms, (mnozstvo emailov a aj vzdialeny pristup) sa 7-cku nepodarilo spojazdnit - iba v safe mode.
Netbooku Lenovo U165 - nema dvd mechaniku. Bod obnovy tiez nefunguje z neznamych pricin a teda nie je moznost sa vratit k niektoremu povodnemu nastaveniu.
Mam 3 particie
C- iba win + co si tam pri instaaciach ponastavovali jednotlive programy (thunderbird, FF, atd)
D - data + vsetky instalacie
E - zatial prazdna

Otazky
- reinstalacia z usb ma s tym niekto skusenosti - co mi doporucili:
http://arstechnica.com/business/news...lash-drive.ars
http://blogs.technet.com/b/windowscz...load-tool.aspx

Po reinstalacii - ostanu data na D zachovane a ako to bude s nastaveniami co su na C, bude treba znovu instalovat vsetky programi z D?

Ma niekto skusenosti z lenovo rescue key - take male schovane tlacitko - je tam moznost obnovit stav z vyroby, alebo na stav z predchadzajucej vytvorenej zalohy. Je tato zaloha totozna z bodom obnovy vo win?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ak keď sa program inštaluje do D ,tak malá časť sa nainštaluje do C a po novej inštalácií Win sa program po novom nainštalovaní nespustí.Podľa mňa Lenovaci myslia na zálohu win ,cez ich zálohovací program ,ktorý tam je možno nainštalovaný ,nie windows a bod obnovy.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Zoznam si môžeš jednoducho urobiť CCleanerom:
    bez_názvu.jpg  

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Po novej inštalácií ostanú data na D zachované ,ale na C bude treba doinštalovať všetky programy,takže je potrebná záloha dát programov ,ktoré sú na C .Možnosť obnovy dát z výroby nie je bod obnovy.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Vlado40 Pozri príspevok
    ... ale na C bude treba doinštalovať všetky programy,takže je potrebná záloha dát programov ,ktoré sú na C .Možnosť obnovy dát z výroby nie je bod obnovy.
    Prosim ta, mozes upresnit, pretoze ja mam vsetky instalacie na D, na C sa len zapisovali "profily" - aj v tomto pripade je potrebne preinstalovavanie programov a nasledna instalacia ich nastaveni z archivu?

    Bod obnovy - data z vyroby - ja viem ze to nie je jedno, ale v navode pisu, ze je moznost si vybrat po stlaceni Onekey recsue ci chcem nastavenia z vyroby alebo z obnovy. Tu je ale problem, ze mne sa tie body obnovy vo win nevytvarali a terazky neviem ci lenovaci maju nejaky iny systen na to, schovany za danym tlacitkom. Pretoze to tlacitko sa stlaca pri vypnutom NB, cize win nejde. To je otazka?

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Chapem to pre programi co si nieco ukladaju do document a setings, ale co take programi ako Irfanview, defragler, vlc player atd, to fakt budem musiet nanovo instalovat?
    - este otazka, pri novej instalacii napr KMPlayer, mam ho najprv odstranit z adresaru kde sa nachadza a potom nainstalovat.
    - ked spustim reinstal nie je tam moznost opravy systemu?

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Pri preinštalovaní OS musíš vždy všetky programy inštalovať odznova. Nezáleží na tom, kde boli inštalované. Nový OS o nich nevie.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Svina, teda myslim ten novy os. :>D
    Uz sa na to tesim, asi si najprv porobim zoznam, co to tam mam vsetko nainstalovane az viem co musim potom ponatahovat a archiv nastaveni atd.

    REINSTALACIA WIN 7 HOME PREMIUM SK - NETBOOK BEZ DVD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.