Zavrieť

Porady

Zmena Win XP home EN na Win XP home SK

Zdravim,

mal som mensi problem s PC (acer aspire one - netbook), ktory som kupil pred Vianocami. Po 2 dnoch mi spadol windows xp home pri instalacii nejakeho programu. Neostavalo nic ine len ho preinstalovat. Na skrytej particii ostal originalny win xp home cize nebol vacsi problem ho znovu nainstalovat. Problem je v tom, ze prvy krat ked som ten win instaloval tak som si mohol vybrat jazyk (verziu - SK, CZ alebo EN), pri preinstalovani mi to vsak automaticky hodilo EN a teraz sa to pokusam zmenit na SK. Cital som, ze dana problematika tu uz raz bola riesena:
porada.sk/archive/index.php/t-69976.html

Skusal som aj postup: START > Control Panel > Regional and Language Options > Languages > Language used in menus and Dialoges

avsak v mojom pripade pod kartou Languages nemam polozku > Language used in menus and Dialoges.

Stiahol som si aj LIP Pack zo stranky microsoftu a skusal ho nainstalovat, ale pri instalacii mi vyskocila hlaska, ze tento Pack uz mam naintalovany tak ho mam najprv odinstalovat a potom naistalovat znovu. Problem je, ze neviem ako a kde mam ten povodny pack odinstalovat.

Chcem sa teda opytat ako inak by sa dal zmenit ten jazyk z EN na SK? Dakujem za kazdu odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zmena Win XP home EN na Win XP home SK

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.