Zavrieť

Porady

PROSÍME O POMOC !!!

Ahojte, nedávno som bola svedkom toho, ako sa tu dalo dokopy pár skvelých ľudí a dokázali pomôcť našej poraďáckej kamarátke v ťažkej situácii. Možno ste sa už stretli s príbehom, ktorý vám chcem predstaviť. Jedná sa o maličkého človiečika, krásne dievčatko Elenku, ktorú život skúša príliš skoro po narodení. Je chorá a pomoc je na dosah. Treba tomu iba trošku pomôcť, čo verím, že nie je problém, ak sa dá dokopy znova pár skvelých ľudí.
Viem, že tu takýchto príbehov už bolo. Tento je skutočný, jedná sa o reálnych ľudí s až príliš reálnym problémom. Prosím, pomôžme...
Pozrite si stránku a ak sa vám čo i len trošku dá, pomôžte. Prosím...
http://helpelenka.weebly.com/
Usporiadat
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

prispejem, a hneď dnes
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ZdenaP ZdenaP

ZdenaP je offline (nepripojený) ZdenaP

To je hrozné. Chúďatko maličké. Samozrejme, že pošlem aj ja. I keď to bude možno málo. Ale aspoň niečo. To sa nedá čítať bez hrče v krku.
5 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som to našla na FB a prispela som ešte včera...a náhodne som sa dozvedela , že otecko tej maličkej pochádza z nášho mesta..tak o to viac s nimi spolucítim.... a držím palce, aby sa na tú liečbu vyzbierali euráčiky....
1 0
sharlota sharlota

sharlota je offline (nepripojený) sharlota

Ďakujem ľudia, ste úžasní. Ja som to tiež našla na fb, písala som mamine Ľudke, lebo ma napadlo, že aj tu bola podobná akcia, či súhlasí, aby to bolo zverejnené aj tu na porade. Súhlasila, tak som rada. Strašne by som im chcela pomôcť, zisťujem aj to, ako zohnať nejakého väčšieho sponzora. Potrebujú fakt veľa peniažkov, ale snáď sa to vyzbiera. Veď keby len každý prispel jedným eurom, tak sú čiastočne za vodou.
A ako je to s tým kliknutím na ľudí, nejak som to nepochopila.
Ďakujeeeeem ľudia, ste skvelí.
2 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

odkliknuté aj poslané peniažky....

Je smutné, že sa v tejto republike rozkradnú milióny a na dôležitú vec sa musíme vyzbierať!
5 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Hore pod zadaním témy prosím o pomoc je taká mini štatistika



ľudí to zaujíma
mňa tiež
2 0
ludka.d ludka.d

ludka.d je offline (nepripojený) ludka.d

ahojte poradaci. tu ludka dicova, mama malej elenky.
chcem sa vam velmi pekne podakovat, za ochotu pomoct nam a nasej elenke. mala je uplne super baba a bojuje velmi statocne. ja som na nu neskutocne hrda a davam mi taku silu, ze by ste ani neverili. s manzelom sme pripraveni spravit pre nu vsetko, tak ako kazdy iní rodicia. silno verime, ze liecba vo svajciarsku ju dostane do dlhsej recesie a v kutiku duse verim, ze rakovinu dostaneme do recesie dlhodobej.

velmi si cenim vasu pomoc a podporu. ste strasne zlati. moji rodicia mi povedali, ze ked som s tym dosla, ze zoorganizujem verejnu zbierku, tak neverili, ze nam niekto prispeje. ja som v to dufala (nic ine mi neostavalo ) ale neratala som s takouto obrovskou podporou. vdaka vam vsetkym dokazem pokryt prvy cyklus terapie a ak by sme si mali na tie dalsie 2 kola zobrat uver, tak je to stale menej ako na zaciatku a za tom vam patri jedno obrovske DAKUJEME.

no a teraz, kym sa tu prilis velmi rozpisem, tak idem k praktickym veciam
poradak 220870, dakujem za link, kt. si mi poslal. nevedela som celkom presne, ako to funguje na porade a bolo by mi to uslo. priznavam, chvilu som maturovala, kym som sa zaregistrovala, ale stalo to za to

danielaSL - aj ja som zo starej lubovne. ja som ten najhrdejsi patriot, kt. lubovna vypustila do sveta a vsade vsade sa k tomu hlasim takze pozdravujem mojich rodnych a tesim sa na den, kedy prideme do SL a pojdeme sa so zdvihnutou hlavou a blazenym usmevom prejst po namesti, lebo budeme (aj vdaka vam) v recesii

a vsetci ostatni poradaci, este raz, dakujeme velmi velmi pekne.
a prosim vas, ak je o nas na tomto portali este niekde otvorena diskusia, mozete ma tam prosim navigovat. chcela by som sa podakovat, lebo pomoc a podporu, kt. nam posielate si skutocne s manzelom velmi velmi cenime.

D*A*K*U*J*E*M*E
baby Dicove a jeden Dic
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ste sa rozhodli zabojovať o dcéru a to sa cení.Veľa ľudí by sa po takej správe zrútilo a upadlo do apatie.Mne tých pár evračov nebude chýbať a ak majú niekomu pomôcť...Sú to najlepšie investované evráče ,to človek jednoducho kdesi vo vnútri cíti.Určite stoja za ten pocit.V podstate ide o maličký bezbranný život o to je to dôleežitejšie. Zatiaľ táto téma trochu spí ,baby asi pália sviečky.
10 0
leyre leyre

leyre je offline (nepripojený) leyre

Som taká normálna osôbka - chvíľu dobrá , chvíľu zlá a možno by sa to dalo prirovnať k moru. Lebo život je ako more, chvíľu pokojné, chvíľu búrlivé, ale predsa krásne. ...viac
prajem veľmi veľa síl, energie do tohto boja. viem, čo je to bojovať o život dieťaťa a držím vám veľmi palce. určite sa to podarí. peniažky som už zaslala a pevne verím, že sa nájde dostatok ľudí na to, aby ste nemuseli brať ani žiadny úver.
1 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Peniaze som poslala, verím a držím palčeky,že všetko dobre dopadne.
4 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mna by zaujimalo,kolko treba na celu tu liecbu.nech si vieme urobit obraz,ak to nie je tajne.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

osky Pozri príspevok
mna by zaujimalo,kolko treba na celu tu liecbu.nech si vieme urobit obraz,ak to nie je tajne.

http://helpelenka.weebly.com/
4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Martasch Pozri príspevok
odkliknuté aj poslané peniažky....

Je smutné, že sa v tejto republike rozkradnú milióny a na dôležitú vec sa musíme vyzbierať!
Nemusíme..chceme....
6 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ludka, neda sa vam na tu Vasu uvodnu stranku prihodit tlacitko "zdielat na Facebooku"?

Tam sa vasa stranka rychlejsie zdielanim dostane medzi viac ludi.
Posunieme kazdy medzi svojich priatelov...

Drzim palceky,malicka je krasnucke babo,urcite to dokazete!
6 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Je to na FB.....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

tak hod link
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dala som na FB aj v rámci našej rodiny a môžu zdieľať už aj naši priatelia. Tak dúfam, že Elenke tiež pomôžu .
5 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

A od nás už peniažky odišli, držíme palčeky, aby liečba bola úspešná.
3 0
viki2 viki2

viki2 je offline (nepripojený) viki2

aj my sme už poslali, nech malinkej pomôžu.......
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať