Zavrieť

Porady

PROSÍME O POMOC !!!

Ahojte, nedávno som bola svedkom toho, ako sa tu dalo dokopy pár skvelých ľudí a dokázali pomôcť našej poraďáckej kamarátke v ťažkej situácii. Možno ste sa už stretli s príbehom, ktorý vám chcem predstaviť. Jedná sa o maličkého človiečika, krásne dievčatko Elenku, ktorú život skúša príliš skoro po narodení. Je chorá a pomoc je na dosah. Treba tomu iba trošku pomôcť, čo verím, že nie je problém, ak sa dá dokopy znova pár skvelých ľudí.
Viem, že tu takýchto príbehov už bolo. Tento je skutočný, jedná sa o reálnych ľudí s až príliš reálnym problémom. Prosím, pomôžme...
Pozrite si stránku a ak sa vám čo i len trošku dá, pomôžte. Prosím...
http://helpelenka.weebly.com/
Usporiadat
Žanet Žanet

Žanet je offline (nepripojený) Žanet

Krásne bábo Elenka, aj ja ti prajem veľa zdravíčka.... peniažky sú na ceste, budem na teba myslieť
4 0
sharlota sharlota

sharlota je offline (nepripojený) sharlota

Super ľudkovia, potešili ste maaa Veľmi sa teším a ďakujem, kľudne túto info posúvajte ďalej, kto môže, nech pomôže, kvôli krásnemu drobčekovi
0 0
bredikova bredikova

bredikova je offline (nepripojený) bredikova

optimistka aj napriek veku
Prajem vyzdravenie a peniažky odišli ...
5 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

nech sa všetko na dobré obráti, peniažky poslané
4 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

skoré uzdravenie - peniažky poslané
4 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

DanielaSĽ Pozri príspevok
Nemusíme..chceme....
Máš pravdu, nesprávne som sa vyjadrila. A to som sa odvážila na porade po dlhom čase niečo napísať. Asi budem zasa dávať len súhlasy a body.
3 0
VÍNO NITRA VÍNO NITRA

VÍNO NITRA je offline (nepripojený) VÍNO NITRA

Posielam dnes aspoň niečo.
H. Švelanová
4 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

táto prosba je aj v skupine Poraďáci na FB už niekoľko dní, tiež som poslala peniažky, dúfam, že sa nazbiera potrebná suma na liečbu, prajem maličkej Elenke skoré uzdravenie a rodičom veľa síl
5 0
ludka.d ludka.d

ludka.d je offline (nepripojený) ludka.d

Ahojte poraďáci, chcela by som informovať o jednej dôležitej veci, ktorú sme sa dozvedeli dnes ráno.
Viacerí ľudia, kt. sa nam snazia pomoct sa ma pytali, ci sme kontaktovali zdravotnu poistovnu. Samozrejme, bol to hned prvy krok po navrate z uvodnej konzultacie zo Svajciarska. Proces schvaľovania liečby v zahraniční pozostáva z viacerých právnych a administratívnych úkonov. Bohužiaľ, do dnešného dňa nemáme kompletné vyjadrenie a odsúhlasenie formulára E112. Pozitívna správa, ktorú sme dostali dnes ráno, však je, že ešte vždy je naša žiadosť v štádiu riešenia.
Zatial nevieme viac. Akonáhle dostaneme oficiálne vyjadrenie, či už pozitívne alebo negatívne, IHNEĎ ho zverejním na stránke a všetkých sociálnych sieťach. Naozaj, máte moje slovo. Môžete mi veriť. Jediné o čo mi ide, je pomôct mojej bambiiine, ako sa len da.
Dufam, ze coskoro budeme vediet viac. O vsetkych nasich novinkach budete mat info priamo, z pravej ruky.
7 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

.
5 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Posielam malý príspevok a sloníka pre šťastie! Také veľké zviera ho veľa unesie!
Slon pre šťastie.jpg  
3 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
ludka.d Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, chcela by som informovať o jednej dôležitej veci, ktorú sme sa dozvedeli dnes ráno.
Viacerí ľudia, kt. sa nam snazia pomoct sa ma pytali, ci sme kontaktovali zdravotnu poistovnu. Samozrejme, bol to hned prvy krok po navrate z uvodnej konzultacie zo Svajciarska. Proces schvaľovania liečby v zahraniční pozostáva z viacerých právnych a administratívnych úkonov. Bohužiaľ, do dnešného dňa nemáme kompletné vyjadrenie a odsúhlasenie formulára E112. Pozitívna správa, ktorú sme dostali dnes ráno, však je, že ešte vždy je naša žiadosť v štádiu riešenia.
Zatial nevieme viac. Akonáhle dostaneme oficiálne vyjadrenie, či už pozitívne alebo negatívne, IHNEĎ ho zverejním na stránke a všetkých sociálnych sieťach. Naozaj, máte moje slovo. Môžete mi veriť. Jediné o čo mi ide, je pomôct mojej bambiiine, ako sa len da.
Dufam, ze coskoro budeme vediet viac. O vsetkych nasich novinkach budete mat info priamo, z pravej ruky.
Šťastiu treba niekedy trochu pomôcť.Neviem čo by som robil ja ale asi všetko možné aj nemožné tak ako vy.Mojej sestranici to nezvládla malá 8 ročná(nádor nosohltanu).Takmer sa z toho zbláznila.Ja by som sa určite....tak vám aspoň fandím a držím palce.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Martasch Pozri príspevok
Máš pravdu, nesprávne som sa vyjadrila. A to som sa odvážila na porade po dlhom čase niečo napísať. Asi budem zasa dávať len súhlasy a body.
Nie! Správne si sa vyjadrila. Musíme! Lebo my, štát na to nemáme. Prečo? Prečo na niečo je a na niečo nie? Preto sú ľudia, ktorí chcú, nemusia, ale musia! Svedomie im nedá, keď štát nedá. Vždy je to na nás, našich daniach a charite. Nebolo by dobré niekomu nakopať rite?!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Podporili sme aj my. Držíme malinkej prsty, nech sa rýchlo uzdraví.
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Máš pravdu, len keby sme vedeli komu. Ale či by nám stačili nohy na toľko zadkov ?
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Prajem drobčekovi uzdravenie a prispievam tiež troškou.
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Tiez som aspon troskou prispela, prajem princeznicke, aby co najskor boli jej ocka take zdrave ako su krasne. Vela stastia...
4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
posúvam .... neostaňte ľahostajní .....
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Želám veľa sily a zdaru v liečbe. Mám vnúčika a dve malé vnučky, tak si viem predstaviť aké je to ťažké.... Tiež som prispela Elenke "troškou do mlyna". Držím palce
3 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Videli ste na stranke ako pekne peniazky pribudaju? Ale este aj tak chyba veľa...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať