Zavrieť

Porady

Proktologicka ambulancia

Dobry den,

chcem sa spytat, ci by ste mi nevedeli odporucit nejaku proktologicku ambulanciu v BA. na internete som zatial nasla jednu na mytnej, ale nemam o nej ziadne referencie.
ak ste to absolvovali, ako prebieha vysetrenie homoroidov? je to privelmi bolestive? velmi sa bojim. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    katuliK1986 Pozri príspevok
    Dobry den,

    chcem sa spytat, ci by ste mi nevedeli odporucit nejaku proktologicku ambulanciu v BA. na internete som zatial nasla jednu na mytnej, ale nemam o nej ziadne referencie.
    ak ste to absolvovali, ako prebieha vysetrenie homoroidov? je to privelmi bolestive? velmi sa bojim. dakujem
    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    ...bolestivé ????....pre koho ako ,záleží od prahu bolesti a aj od stavu pacienta - hemeroidov ...

    ...ale keď sa musí , tak sa musí .....čo už ????

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Hemoroid - Wikipedie

    Hemoroid (řecky Haimorrhoides flebes, alternativní český název je zlatá žíla, píštěl, případně zkomoleně hemeroid) je onemocnění cévního systému spočívající ...

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    Ničoho sa neboj, vôbec to nebolí, len naber odvahu:-) Ak mám niečo poučné povedať, tak že pri tom vyšetrení ti roztiahnu črevo plynom, čo nebolí.. ale... asi po pol hodine som dostala ukrutné bolesti. Ja som bola v aute, chytilo ma to uprostred polí, nikde ani nohy, zastavila som a bála sa čo aj pohnúť, lebo každý pohyb bol bolestivý... potom to trošku utíchlo a najlepšie je to dostať von, prdnúť si niekde.. aj keď od bolesti to vôbec nešlo. Ale som teraz pokojná, viem čo sa deje, ako sa liečiť, videl to lekár atd.Keby ma boli aspoň poučili že čo sa stane po opustení ambulancie.. ja som si to len domyslela s tým plynom...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    to sú neni homoroidy... a hlavne nie homo
    ale hemeroidy

    katuliK1986 je offline (nepripojený) katuliK1986

    katuliK1986
    pasuliatko Pozri príspevok
    to sú neni homoroidy... a hlavne nie homo
    ale hemeroidy


    áno, áno, ospravedlňujem sa za svoj preklep...hemoroidy, aj keď ja veľmi rada komolím to slovko na hemeroidy

    katuliK1986 je offline (nepripojený) katuliK1986

    katuliK1986
    @servis a to si bola len na vysetreni alebo uz aj na nejakom zakroku? lebo co som si citala na nejakej stranke, tak by sa to malo vysetrit pohmatom, nic o plyne som tam necitala

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    bolo to vyšetrenie, prvé, a lekár povedal že on by si s tým nedal nič robiť na mojom mieste, tak som si nechala poradiť. ja som sa o tom rozprávala neviem či so sestrou alebo kolegyňou a tá tiež hovorila o plyne a bolestiach z neho.. tak ale fakt neviem..

    katuliK1986 je offline (nepripojený) katuliK1986

    katuliK1986
    a este by som mala otazku na zeny - mam 26 rokov, hemeroidy pravdepodobne 2.stupňa (presne to budem vediet po vysetreni, ale 3.stupen uricte nie, kedze hemeroidy si zatlacat nemusim, vratia sa mi samy) a este som nerodila. je nutne ist na operaciu pred tehotenstvom alebo ste otehotneli s hemeroidami bez toho, aby ste si ich liecili operacne? co ma potom v tehotenstve caka?

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    vieš, ja som bola tiež nažhavená dať si to operovať a odstrániť a bola by som podstúpila hocičo, ale doktor ti ma uistil že to nie je na operáciu a mala som to určite horšie ako ty. môže sa tam stratiť citlivosť a nechcem pomyslieť čo by to znamenalo... tak to zváž, povypytuj sa odborníka. aha, a aj môj šéf má s tým problémy a tiež ho známy lekár odhovára.

    katuliK1986 je offline (nepripojený) katuliK1986

    katuliK1986
    Ja si to praveze nechcem dat operovat ani za nic!!! pytam sa preto, ci sa neda tej operacii - mozno za niekolko vela rokov - vyhnut tym, ze teraz, ked som len v stadiu II. by som si to nejako neoperacne osetrila - pocula som nieco o podviazani, zmrazeni, atd.
    je to velmi neprijemne denne sa bat ist na zachod stale sa umyvat, mastit...ale je to tyzden, co som zmenila stravu a pijem o liter viac, uzivam vlakninu, zmenila som mast a beriem laktobacily 5 a musim si klop klop zaklopat, ze tento tyzden je to v pohode, akoby som bola zdrava :-)

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    musíš si to teda udržovať, piť napr. acidko, každý deň dlhšiu dobu.. Keď sa ti zhoršia a kúp si detralex ak ti predajú. mne vždy predali, ale inak je na predpis. Ten ťa prelieči a mne sa hodne zlepšilo, takmer na 90%.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.