Zavrieť

Porady

Mušky v byte

Ahojte, v byte mi lietajú malé mušky. Neviem zistiť, odkiaľ sa stále berú. Poraďte, ako sa ich zbavím?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ja.nus.ka34 je offline (nepripojený) ja.nus.ka34

    ja.nus.ka34
    no sú to určite octomilky,alebo také podobné potvorky...my sme mali ich inváziu doma minulý týždeň,zrazu sme ich mali na všetkých oknách...a v byte ovocie žiadne,ani nič kyslé...musí to súvisieť nejak s počasím,stalo sa nám to už aj asi pred dvoma rokmi...stačí dať do nejakej misky(ja dávam do misky z ramy) ocot a pár kvapiek jari na riad...na vrch som dala foliu a spravila som tam zopár dierok...dnu sa dostanú,ale von cestu už nenájdu...takúto pascu som dala na každé okno...tak ti prajem úspešný lov :-)

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    V prvom rade pozri všetky kvetináče, ak nenájdeš , potom špajzu. Ja mám doma taký spray a keď zbadám mušky, postriekam ich a mám pokoj, účinkuje výborne.

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    ..ked su to musky lietajuce okolo kvetin, tak tych som sa zbavila mydlovou vodou..
    no a naposledy sme asi z kauflandu doniesli s ovocim take male muchy, dva dni som behala z handrou a zabijala..nakoniec som vsetko vyumyvala octovou vodou a dala som do misiek klinceky a skoricu a to ich odpudilo a zmyzli..

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Možu to byť tzv.vínne mušky, ktoré priťahuje ovocie a všetko kyslé.

    Skontroluj či sa niečo také v Tvojej kuchyni nenachádza a ked to odstrániš zmiznú aj mušky.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Mušky v byte sú buď octomilky alebo podobné potvory zo zeminy kvetín.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.