Zavrieť

Porady

Spojené poštovné

Ahojte
Budem posielať spolu okolo 20 balíkov 20 rôznym ľudom v jeden deň a poštovné budem platiť v hotovosti.Viem,že je to prev.réžia - dám si výdaj z pokladne a ako účel réžia.Čo ale píšem do kolonky partner a či tú sumu poštovného musím účtovať každú zvlášť alebo to poštovné môžem spojiť dokopy?Budem mať aj 20 podacích lístkov.Je tento podací lístok pre mňa zároveň aj daňovým dokladom o zaplatení poštovného?ďakujem
Účtujem v alfe jedn.účtovníctvo a nie som platca DPH.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
daňový doklad?
myslíš účtovný doklad? áno-je.

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
20 podacích lístkov z jedného dňa spojíš a uvedieš účel výdaja poštovné
partner Slov.pošta.

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
Daniela 7 Pozri príspevok
Ďakujem a je to pre mna danovy doklad?
aj daňový doklad aj daň. výdavok....
Daniela, zadávaj svoje otázky k začiatočníkom v JÚ......(zadala si veľa tém, kt. sa týkajú JÚ- začiatočník...)

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
to bolo myslené tak, že už je tu téma = porada "JU začiatočník"
tak si si ju mala vyhľadať a zadávať všetky svoje otázky tam. Teda pokračovať v téme a nezakladať nové. Zahlcuješ poradu., každá tvoja začiatočnícka /nič v zlom/ otázka sa zobrazí zbytočne v novom riadku=novej téme.

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
Mila123 Pozri príspevok
aj daňový doklad aj daň. výdavok....
Daniela, zadávaj svoje otázky k začiatočníkom v JÚ......(zadala si veľa tém, kt. sa týkajú JÚ- začiatočník...)
Ja sa pamätám, že pri zmenách v minulosti Richard písal ...čo otázka to nová téma .Treba si to dohľadať na Porade .K tomu slúži aj vyriešené .Nemôže niekto kliknúť na vyriešené , ak je v téme 30 otázok .Čiže tlačítko "vyriešené" vzniklo s touto Richardovou požiadavkou.Takže len taká malá poznámka z mojej strany .

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
aha, pravda. zabudla som. takže beriem späť.
Akurát, že na vyriešené klikám tuším iba ja a pár skalných. zadávatelia určite nie.

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
Tu máte dievčatá link http://www.porada.sk/t124725-nevytva...ml#post1217259

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.