Zavrieť

Porady

Tip na dobrý odšťavovač?

Chcem kúpiť odšťavovač. Extra sa v nich nevyznám a tak by ma zaujimalo, kto je s akým odšťavovačom spokojný. Možno sa nechám inšpirovať Vďaka
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
ja mam snekovy odstavovac kuvings a som s nim spokojna, drt ostava sucha, ma hrube hrdlo a netreba krajat na male kusky
220870 Ja sa tiež obzerám po odšťavovači a dosť sa obzerám práve po tom kuvings. Ste spokoná s tu mašinkou aj po rokoch?

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent 81janka
Ja som kupila odstavovac tiez ako sucast celeho robota (sekanie, struhanie, slahanie, ... - do samostatneho by som asi neinvestovala) a skusila som doverovat zelmeru (fenomen). Vyborny, fakt perfektny, som s nim velmi spokojna.
korela Neviem, v čom spočíva zmysel slova fenomén pri Zelmeri v tomto prípade, ja som ho dostala do daru ako prvý odšťavovač, odpad nebol dostatočne odšťavený, ale keďže som nemala iný, dobre poslúžil i tak. Nový iný mám ešte stále v krabici, neodbalený.
Priateľka mala Moulinex ešte v 85, drť z zelera vychádzala úplne suchá. Preto ho podnes pokladám za dobrý, i keď sa to v čase mohlo už zmeniť. Tieto výrobky by bolo vhodné predvádzať pred záujemcami.

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-)) bettylou
na zeleninu,sú šnekové naj., prob cena
korela Sú najšetrnejšie k surovine, nízkoobrátkové, suchý odpad. Tiež by som ho chcela.
bettylou tiež mám len hurom,

deli. je offline (nepripojený) deli.

deli.
ja mam Philips HR 7775 a je perfektnyyyyyy! Nie je to sice odšťavovač, ale robot, lenže tento aj odšťavuje a perfektne. A v cene máš aj strúhanie, sekanie, ... atď atď. Ja by som už iba čisto odšťavovač ani nekupovala.

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
deli. Pozri príspevok
ja mam Philips HR 7775 a je perfektnyyyyyy! Nie je to sice odšťavovač, ale robot, lenže tento aj odšťavuje a perfektne. A v cene máš aj strúhanie, sekanie, ... atď atď. Ja by som už iba čisto odšťavovač ani nekupovala.
http://www.hej.sk/male-domace-spotre...FcWGDgodqRMcAw

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel SamuelSK
Pocul som, ze tieto odstavovace DRASTICKY znehodnotia to dobre co z toho sa odstavi, myslite ze je to pravda?
A ze odporuca sa "lisovat" (druh odstavovacov, nie tie co maju 10000 otacky), lenze tie su cenovo niekde uplne vyssie (1000 a viac pred rokom)
Zhodou oknolnosti, prace tu je reklama na odstavovac, tam vpravo, vidite to?

http://www.mall.sk/odstavovace/catle...FQdXmAodciuY-w

nieco podobne mam a je super, odstavi fakt rychlo a efektivne (80% alebo 85% co bolo maximum ked som to kupoval pred rokom)
korela Catler tu svojho času ospevovala wegamizi. Bola veľmi spokojná.

Tip na dobrý odšťavovač?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.