Zavrieť

Porady

Problém so zvukom - Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie

Prosím Vás o radu, nejde mi na notebooku zvuk. Na lište mám ten obrázok reproduktoru s červeným krížikom a zobrazuje správu: Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie. V Správca zariadení nie je žiadna položka zvuk a Ostatné zariadenia - Coprocessor je so žltým výkričníkom, tak isto je so žltým výkričníkom aj Radiče Univerzálnej sériovej zbernice - Unknown Device. Skúšala som Aktualizovať ovládače a tak isto aj ostatné aktualizácie, ktoré mi odporúča Windows Update, ale nič. Žiadny posun.
Mám: Operačný systém: MS Windows 7 Ulimate 32-bit, Základná doska: Výrobca-Quanta, Model-30D1, Verzia-Rev 1, Výrobca chipsetu - NVIDIA - nForce 560. A "úžasný" HP Pavilion dv9000 .. HP už nikdy, stále je s ním problém
Ďakujem za pomoc, rady, tipy !!!!
Usporiadat
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

A keby si využila ich nástroje:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/d...pportAssistant
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

Mám problem so zvukom vedel by mi niekto poradiť potrebujem len ovládač typ dosky K8Upgrade-NF3 vďaka a ešte Microsoft Windows XP Professional 5.01.2600 (32-bit) vďaka.
0 0
slavocka144 slavocka144

slavocka144 je offline (nepripojený) slavocka144

Dačo som už skúšala, ale nič. Skúsim ešte raz
0 0
slavocka144 slavocka144

slavocka144 je offline (nepripojený) slavocka144

Tak nič...asi bude niečo odpálené...a v tom prípade som odpálená ja..Neviem čo s tým ďalej
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

slavocka144 Pozri príspevok
Tak nič...asi bude niečo odpálené...a v tom prípade som odpálená ja..Neviem čo s tým ďalej
Hlavu hore a ešte raz to skús.
0 0
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

mecky skúšal som to nainštalovať ale vypisuje mi to nejaký problem ,že nevyhovel požiadavkám čo teraz.
0 0
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

tak sa mi to nakoniec podarilo spojazdniť ďakujem vám veľmi pjekne!!!
0 0
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

a ešte niečo by som potreboval nejde mi skype nainštalujem ho len mi nejde spustiť prosím o radu vďaka.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ako spustiť? Po kliknutí na ikonu Skype sa aplikácia nespustí, alebo sa neprihlási? Máš už Skype meno (účet na Skype)?
0 0
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

brat mi hovoril že on má účet len nevie heslo tak som ho odinštaloval a znova nainštaloval a nejde mi, heslo ešte nemám ani účet.Klknem na ikonu dvakrát a nič sa neotvori.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Inštalácia - to je len prvý krok - to si "dáš" aplikáciu do počítača. Lenže pokiaľ chceš s niekym komunikovať, musíš mať "účet" - t.z. musíš sa zaregistrovať.
Pozri:
http://skype.cabik.sk/akonaskype.htm
alebo
http://skype.stahujzdarma.sk/registracia-skype.html
tam je stručný návod.
A pokiaľ brat nevie heslo:
https://login.skype.com/account/logi...ccount%2Flogin
- zadá meno, zašlú mu nové heslo na e-mail, ktorý zadal pri registrácii. Toto heslo si potom po prihlásení do Skype môže upraviť podľa seba.
0 0
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

OK pozrel som ten návod len zaregistrovať sa mi nejde žiadne okno sa mi neukázalo.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A vo firewalle máš Skype povolené?
Ovládací panel>Brána firewall systému>Výnimky>označiť Skype
Je možné, že firewall blokuje aplikáciu Skype a nepripojí.
0 0
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

Nemám ho stiahnutí neviete nejakú stránku kde by som ho stiahol vďaka.
0 0
Juraj Tlach Juraj Tlach

Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

človek
Stačí ísť na skype.com a tam podľa inštrukcií hore "Pořídit skype" sa rovno registruješ a následne stiahneš.
0 0
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

misoft nevieš nejakú tu stárnku kde stiahnem ten firewale dík.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Firewall je súčasťou operačného systému.

Štart>Ovládací panel>Windows Firewall> nájsť Povoliť program alebo funkciu....>a v zozname nájsť Skype a zaškrtnúť. Potvrdiť.
Odteraz Windows a firewall nebude blokovať Skype
0 0
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

ten windows Firewall nemožem nájsť mám tu dosť priečinkov len ani jeden windows firewall.napr tu mám systém,reč,písmo atd.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať