Zavrieť

Porady

Problém so zvukom - Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie

Prosím Vás o radu, nejde mi na notebooku zvuk. Na lište mám ten obrázok reproduktoru s červeným krížikom a zobrazuje správu: Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie. V Správca zariadení nie je žiadna položka zvuk a Ostatné zariadenia - Coprocessor je so žltým výkričníkom, tak isto je so žltým výkričníkom aj Radiče Univerzálnej sériovej zbernice - Unknown Device. Skúšala som Aktualizovať ovládače a tak isto aj ostatné aktualizácie, ktoré mi odporúča Windows Update, ale nič. Žiadny posun.
Mám: Operačný systém: MS Windows 7 Ulimate 32-bit, Základná doska: Výrobca-Quanta, Model-30D1, Verzia-Rev 1, Výrobca chipsetu - NVIDIA - nForce 560. A "úžasný" HP Pavilion dv9000 .. HP už nikdy, stále je s ním problém
Ďakujem za pomoc, rady, tipy !!!!
Usporiadat
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

skúšal som sa zaregistrovat ale nenašiel som text ktorý vyžaduje na konci dal som to ale aj bez toho textu a napisalo mi to že došlo k chybe že to mám stiahnut a tak sa zaregistrovat ale tak mi to nejde čo dalej!!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie je možné, aby Sedmička nemala firewall - ten postup, ako sa dostať na firewall som dával tak,ako som našiel na NB so sedmičkou. Možno sa to volá aj Brána firewall systému Windows (to je podľa XP).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Teraz som spustil Sedmičku na NB: Vojdeš kurzorom dole do Štart (ten krúžok s logom Windows vľavo dole -klik, nájdeš Ovládací panel, klik - vyskočí Úprava nastavenia počítača, nájdeš Windows Firewall (je tam! - alebo si nastav "Zobraziť podľa Malé ikony" - musíš ho tam nájsť), klik - vľavo je zoznam akcií, nájdeš Povoliť program alebo funkciu v bráne Windows Firewall, klik - vyskočí okno so zoznamom nainštalovaných aplikácií a tam nájdeš nainštalované Skype, zaškrtneš vľavo vedľa Skype.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Alebo:
Vpravo dole na ovládacom paneli klikni na ikonu sieťových pripojení-Otvor centrum sieti-v otvorenom okne vľavo dole Windows Firewall
0 0
hans10 hans10

hans10 je offline (nepripojený) hans10

dobre chlapci vďaka za pomoc skype mi konečne ide chybalo mu servise pack 2.
0 0
dajana123 dajana123

dajana123 je offline (nepripojený) dajana123

Zdravím mám ten istý problém "nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie" tiež som skúšala aktualizovať a stále je tam ten červený krížik, mám windows 7 a notebook HP ProBook 4530s ..pomôžte veľmi sa v tom nevyznám, neviem čo stiahnuť
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport...5&mode=4&idx=1
Naposledy upravil KoxXxo : 16.01.12 at 23:06
0 0
dajana123 dajana123

dajana123 je offline (nepripojený) dajana123

takto, mám windows 7 home premium, na tej kolonke reprák na lište je červený krížik a ked kliknem na zvuky tak v kolonke nahrávanie a prehrávanie je "nie sú nainštalované žiadne zvukové zariadenia" aj keď som nainštalovala zo stránky hp driver audio, keď idem do správcu zariadení, tak pri kolonke zvuku IDT high definition audio CODEC je žltý trojuholník s výkričníkom a vo vlastnostiach mi píše "Systém Windows nemôže overiť digitálny podpis požadovaných ovládačov pre toto zariadenie. Pri nedávnom vykonávaní zmien hardvéru alebo softvéru sa mohol nainštalovať súbor, ktorý je nesprávne podpísaný, poškodený alebo je súborom škodlivého softvéru z neznámeho zdroja. (Kód 52), tak ja neviem v čom je problém, ale Intel(R) zvuk pre obrazovky je v pohode a zariadenie pracuje správne ...,
0 0
michaalko michaalko

michaalko je offline (nepripojený) michaalko

Mám ten istý problem ... nie su naištalovANE žIADNE ZVUKOVE ZARIADENIA ... mám windows 7 proffesional a notebook acer aspire 3100 dakujem.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://www.driver7vista.com/laptop/a...e-3100-drivers
hľadaj Realtek Audio Driver - stiahnuť, nainštalovať, používať.
0 0
michaalko michaalko

michaalko je offline (nepripojený) michaalko

No už som si to naištaloval čo mám s tým potom spraviť zvuk mi stále nejde ?? Dakujem
0 0
michaalko michaalko

michaalko je offline (nepripojený) michaalko

A je tam vela aplikáci ktoré mozem používať ktore mám a ktoré nie ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No už som si to naištaloval čo mám s tým potom spraviť zvuk mi stále nejde ?? Dakujem
Vstúp do Správcu zariadení - nájdi si svoju zvukovú kartu (bude iste pod Sound, video and games controllers), klikneš na nej PTM a dáš aktualizovať ovládač. Ak vyskočí ponuka, dáš ten, ktorý si si stiahol.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať