Zavrieť

Porady

Problém s pripojením k účtu na Steame

Dobrý deň!
Kúpil som si hru Call of Duty Modern warfare 3, vytvoril som účet na Steame nainštaloval hru a všetko fungovalo.O pár dní som sa prihlásil a keď sa pripája k účtu tak mi vyhodí hlášku: Could not connect to Steam network.This Could be due to a problem with your internet connection, or with the Steam network.Please visit www.steampowered.com for more info.Moc po anglicky neviem ale tomuto rozumiem že sa nemože pripojiť na Steam sieť, problém je v internetovom pripojení alebo so Steam sieťou.S internetom problém nemám, lebo normálne ide, vo firewale je steam povolený-skúšal som aj vypnúť firewall a nepomohlo to.Keď som dal zmeniť heslo tak mi to cez ten overovací proces normálne zmenilo.Skúsil som aj odinštalovať klienta Steam a nanovo nainštalovať, ale aj po update stále tá istá hláška.Keď som odinštaloval Steam tak mi to odinštalovalo aj hru.Nevie mi niekto poradiť čo s tým?Mám origo hru a nemožem si ju zahrať.Na Steam support je všetko po anglicky a nevedel by som im opýsať moj problém.Poraďte prosím.
Snímka 1.PNG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Problém s pripojením k účtu na Steame

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.