Zavrieť

Porady

problem s pripojenim na web

mam router D-Link DSL-2641R a mame net so susedom spolu//naklady/2/
zabezpecene cez wep ja sa pripajam cez wifi ukazuje mi ze som pripojeny k routru aj na net lenze stranky sa mi nenacitaju ked tak strasne pomaly ked dam odmerat rychlost dsl.cz tak to nameria 5Mb kde moze byt problem dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Predpokladam, ze provider vam "s laskou a pochopenim" odsuhlasil zdielanie netu so susedom a delenie poplatku...
    Moj tip:
    1. Sused je donekonecna pripojeny na P2P.
    2. Su velke prekazky medzi routrom a PC (stena, velka vzdialenost).
    3. Mozno sa delite o siet viaceri, len jeden o tom nepovedal druhemu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    K tomu 3) - možno nezabezpečená WiFi sieť a niekto si "cucá" veselo na váš účet.

    TomyL1 je offline (nepripojený) TomyL1

    TomyL1
    kveti Pozri príspevok
    mam router D-Link DSL-2641R a mame net so susedom spolu//naklady/2/
    zabezpecene cez wep ja sa pripajam cez wifi ukazuje mi ze som pripojeny k routru aj na net lenze stranky sa mi nenacitaju ked tak strasne pomaly ked dam odmerat rychlost dsl.cz tak to nameria 5Mb kde moze byt problem dakujem
    Pokial pripojenie ide pomaly alebo nejde vobec, pricom vam pc ukazuje ze ste pripojeni, bude chyba pravdepodobne v tom co napisal camozzi...avsak s inforamciami od vas sa to neda na 100% povedat...treba vediet kde sa ten router nachadza, ako je zabezpeceny, ako mate nastaveny vas PC, kolko mate volneho miesta na disku,kolko ludi ma na router pristup atd...ale skor si myslim ako camozzi ze je medzi vami vela prekazok, ktore signalu prekazaju...

    camozzi: myslim ze to ci sa dana osoba deli o pripojenie so susedom je ich osobna vec...vacsina providerou to nesleduje a povoluju pripojenie lubovolneho poctu pocitacov...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Nestačí byť iba pripojený k routru,signál musí byť dostatočne silný.To je možno príčina pomalého internetu.Zabezpečenie WEP by som zmenil na WPA2-PSK.

    problem s pripojenim na web

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.