Zavrieť

Porady

Ipad, tablet versus notebook

Ahoj, môžete mi prosím poradiť najväčšie prednosti tabletu alebo notebooku? Komu je vlastne tablet určený a v čom sú jeho výhody oproti notebooku? Môj laický názor sa spája len s prehliadaním internetu. V čom je tablet lepší ako smartphone. Vopred ďakujem.
Naposledy upravil zanazu : 19.11.11 at 13:03
Usporiadat
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

Otazka znie inak.A to takto:
Co od daneho zariadenia ocakavas?
Najprv odpovedz na toto-najlepsie v bodoch a mozeme rozoberat
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zanazu zanazu

zanazu je offline (nepripojený) zanazu

xxxpower2 Pozri príspevok
Otazka znie inak.A to takto:
Co od daneho zariadenia ocakavas?
Najprv odpovedz na toto-najlepsie v bodoch a mozeme rozoberat
Tak určite maily, prehliadanie internetu, komunikácia napr. ako táto, fotky, videá, úprava, sťahovanie filmov ???. Momentálne komunikujem cez smartphone android, výhoda tabletu je pre mňa vo väčšom monitore, ale určite je toho podstatne viac. Tablet ma zaujíma z toho dôvodu, aby som si po kúpe potom nepovedala, že s telefónom by som si vystačila, alebo som už radšej mohla voliť notebook. Prebovala by som tiež občasné odosielanie wordovych a excelových súborov, resp prácu s nimi, to však len zriedka.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
zanazu Pozri príspevok
Ahoj, môžete mi prosím poradiť najväčšie prednosti tabletu alebo notebooku? Komu je vlastne tablet určený a v čom sú jeho výhody oproti notebooku? Môj laický názor sa spája len s prehliadaním internetu. V čom je tablet lepší ako smartphone. Vopred ďakujem.
...hlavne a predovšetkým vo veľkosti displayea........
...iba si neviem predstaviť , že by som mal tablet len tak , niekde teraz vo vrecku bundy alebo nohavíc strčený ......o letných mesiacoch ani nevravím ...
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
na tieto veci si kup NB.
to co dokaze NB dokaze aj IP aj TAB a opacne. jedinu vyhodu ma tablet len v tom ze je mensi a teda je aj praktickejsi.
zalezi kde a kedy to vsetko chces vyuzivat. Ak si na cestach tak potom male sikovne je pre teba. ked doma tak NB
1 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

zanazu Pozri príspevok
Tak určite maily, prehliadanie internetu, komunikácia napr. ako táto, fotky, videá, úprava, sťahovanie filmov ???. Momentálne komunikujem cez smartphone android, výhoda tabletu je pre mňa vo väčšom monitore, ale určite je toho podstatne viac. Tablet ma zaujíma z toho dôvodu, aby som si po kúpe potom nepovedala, že s telefónom by som si vystačila, alebo som už radšej mohla voliť notebook. Prebovala by som tiež občasné odosielanie wordovych a excelových súborov, resp prácu s nimi, to však len zriedka.
iPad:
maily v pohode
internet v pohode-absencia flashu (ja osobne povazujem za vyhodu)
komunikacia v pohode-ci uz takato alebo aj rozne programy ako icq,skype...
fotky/videa v pohode-videa uz nemusia byt ani v mp4
uprava videy a fotiek-su na to aplikacie
stahovanie-coho?hudba,knihy,aplikacie neni problem
co sa tyka tych suborov tak su na to aplikacie...

Ja osobne frcim na iPhone a ten telefon zvladne naozaj mnoho.Notebook by som nechcel.Ale keby mam penazi nazvys tak beriem okamzite iPad...
Dalsia vyhoda/y:vydrz baterie,user friendly GUI (priatelske prostredie,porozumie mu aj rocne dieta...nasa mala nemala ani rok a uz tomu rozumela.Teraz frci na nasich iPhonoch a ma 14 mesiacov),velke mnozstvo aplikacii...
1 1
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

dá sa k nejakému NB pripojiť niečo takéto?
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=94756
0 0
zanazu zanazu

zanazu je offline (nepripojený) zanazu

Dakujem, nemam, co riesit, beriem Ipad/ tablet .
0 0
zanazu zanazu

zanazu je offline (nepripojený) zanazu

Jednoduche a vystizne vysvetlenie , beriem Ipad/ tablet. ďakujem
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Mne by to stacilo iba na citanie a audio a aby sa to dalo strcit do vrecka. Poradte typ. A lacny, ak mi niekde v lese zmokne. :-)
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

keď tu už bude nejaký odborník,tak ja poprosím poradiť nejaký na úpravu foto... ale nie z tých najdrahších
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

alabut Pozri príspevok
Mne by to stacilo iba na citanie a audio a aby sa to dalo strcit do vrecka. Poradte typ. A lacny, ak mi niekde v lese zmokne. :-)
Gina Er Pozri príspevok
keď tu už bude nejaký odborník,tak ja poprosím poradiť nejaký na úpravu foto... ale nie z tých najdrahších
Co tablet?Ci NB?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

xxxpower2 Pozri príspevok
Co tablet?Ci NB?
tablet....chcem totiž používať to pero,s myšou to nie je celkom ono...
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

Gina Er Pozri príspevok
tablet....chcem totiž používať to pero,s myšou to nie je celkom ono...
No co sa tyka tabletov,tak by som jednoznacne isiel do tych drahsich.Sice kupis lacny a bude stat za....
Na tomto by som nesetril....na iPad mas dost aplikacii na upravu fotiek...na Amazon a Samsung Galaxy Tab neviem....neriesim ich...este mozno Motorala Xoom
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Ja chcem hlavne citat a male rozmery - do vrecka. :-)
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

Ked do vrecka,tak daky dotykovy mobil...alebo iPod touch...vykonny je ako iPhone 4,ale nema funkciu telefonovania...a citat co?Knihy?V tom pripade daku citacku....
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

Kúp si smartfon so 4 a viac palcovou uhlopriečkou a potom si inštaluješ nejaký book reader a máš vystarané... Hlavne ho dáš do vrecka...
Samsung má niečo takéto, možno by ti to mohlo vyhovovať..
http://www.mobilmania.sk/clanky/velk...4/default.aspx
0 0
xxxpower2 xxxpower2

xxxpower2 je offline (nepripojený) xxxpower2

No ako pise vyssie dalid alebo ako som ti pisal ja:http://www.apple.com/sk/ipodtouch/
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

xxxpower2 Pozri príspevok
No co sa tyka tabletov,tak by som jednoznacne isiel do tych drahsich.Sice kupis lacny a bude stat za....
Na tomto by som nesetril....na iPad mas dost aplikacii na upravu fotiek...na Amazon a Samsung Galaxy Tab neviem....neriesim ich...este mozno Motorala Xoom
iPad nechcem a nemienim do toho vrážať prachy,neživím sa fotkami,je to len zábavka....
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Mal som Emgeton x5cult, bol som s nim spokojny, ale spadol mi do vody, kuwa. Preto kladiem doraz na lacny (dochod 192). :-)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ja chcem hlavne citat a male rozmery - do vrecka. :-)
alabut Pozri príspevok
Mal som Emgeton x5cult, bol som s nim spokojny, ale spadol mi do vody, kuwa. Preto kladiem doraz na lacny (dochod 192). :-)
...kurnik ....a to si ako čítal v hentej mašinke .....šak o oči by jeden došiel ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať