Zavrieť

Porady

Kúpa 4 miestneho auta

Mám možnosť kupit 4 miestne auto(zniženy počet je zato lebo auto dph respektive použivane napodnikanie) a mňa by zaujimalo či sa da znova obnovit aby v technickom bolo 5 miestne za odpovede vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Treba ist na VUC, odbor dopravy a podat ziadost o zmenu kategorie vozidla z N1 na M1.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no znížený počet miest na sedenie, má z dôvodu, zrušenia stredového bezpečnostného pásu kvôli mreži...

    prerobiť na 5 miestne to ide, avšak treba prejsť schvaľovacím procesom, žiadať o to platiť správne poplatky... takže stojí za úvahu, či nie je lepšie poobzerať sa po normálnom 5 miestnom aute, alebo zvážiť koľko krát v živote budeš to piate miesto reálne potrebovať...

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    petrus19711 Pozri príspevok
    Mám možnosť kupit 4 miestne auto(zniženy počet je zato lebo auto dph respektive použivane napodnikanie) a mňa by zaujimalo či sa da znova obnovit aby v technickom bolo 5 miestne za odpovede vopred dakujem
    lepsie urobis ked uveris ze sa to neda ...

    tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

    tom_NR
    http://forum.autobazar.eu/ako-z-n1-n...hlight=miestne

    "Zmena kategórie vozidla z N1 na M1 je možná len v prípade kedy je vozidlo vyrobené od výroby ako N1. Potrebujete povtrdenie importéra, že úchyty sedadiel a pásov v zadnej rade sú originál, ZTO kde vyčítate že vozidlo bolo schválené ako N1. Na OÚD požiadate len o zmenu počtu miest na sedenie a tým pádom aj o zmenu kategórie vozidla na M za 5 € kolok. Ak ste kúpili auto od slovenského importéra a kupovali ste vozidlo na odppocet DPH tak to nepojde, lebo importeér uz uvedené vozidlo na Slovesku prestvil na N1 aj ked ponechal pocet miest na sedenie 5 a neznehodnotil úchyty čo mal spraviť. Proste ak raz bolo vozidlo schválené ako M1 a prestavané na N1 spätne to nejde, ale ak bolo vozidlo od výroby N1 tak to sa dá"

    P.S. je to z r.2009, hádam to ešte platí...

    Kúpa 4 miestneho auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.