Zavrieť

Porady

Zimné jablká

ahojte poraďáci,
v sobotu som pozbieral za bedničku "zimných" jabĺk, máte návrhy čo s nimi?
Bojím sa že keď ich uskladním do pomerne teplej pivnice aby neutrpeli nejaký teplotný šok a nezačali mi hniť.
A do suda ich je príliš málo...
Vzhľadovo inak nie sú úplne krásne, veľkosťou taký stred. Odrodu bohužiaľ neviem :-(

Vďaka za vaše názory
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..tie najkrajšie by som zjedla a ostatné zavariť...strúhané môžeš mať do koláča, na štvrťky zase s klinčekom ako kompót, uvarené a pomixované zase ako výživu...za bedničku nie je až tak veľa, aby sa ti do vianoc pokazili...

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    pepsikova Pozri príspevok
    ..tie najkrajšie by som zjedla a ostatné zavariť...strúhané môžeš mať do koláča, na štvrťky zase s klinčekom ako kompót, uvarené a pomixované zase ako výživu...za bedničku nie je až tak veľa, aby sa ti do vianoc pokazili...
    Dobre radíš, diki! Ono tých bedničiek z iných zdrojov je trochu viac, takže jabká možeme doma hltať aj celé dni do vianoc. ;-)

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    [QUOTE=dolfort;1898783]ahojte poraďáci,
    v sobotu som pozbieral za bedničku "zimných" jabĺk, máte návrhy čo s nimi?
    Bojím sa že keď ich uskladním do pomerne teplej pivnice aby neutrpeli nejaký teplotný šok a nezačali mi hniť.
    A do suda ich je príliš málo...
    Vzhľadovo inak nie sú úplne krásne, veľkosťou taký stred. Odrodu bohužiaľ neviem :-(

    Kazde jedno zabalit osobitne do novinoveho papiera a poukladat naspat do debnicky. Skladovat v pivnici. Vydrzia celu zimu, nic sa im nestane.

    PS: chutia lepsie ako prave odtrhnute

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.