Zavrieť

Porady

poradca

Dobrý deň,
prosím vás, má niekto odskúšaného daňového poradcu na DPH a daň z príjmov FO? Takého aj do voza aj do koča. Už som dvoch odskúšala a zákon z internetu si viem odpísať aj sama. Ide ma trafiť šľak.
Najlepšie Martin, Žilina. Možno aj Kubín by som ešte zvládla, len nech neopisuje zákony a nekomentuje veci, ktoré neovplyvní ani on ani ja.
Ďakujem
Naposledy upravil IvetaH : 21.11.11 at 14:13 Dôvod: preklep
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Už neodoberáme, zákony sú ako píšeš na internete. Začiatkom roka nejaké kvalitné školenie, na ktorom sa zákony nerecitujú. V priebehu roka ak mám problém riešim tiež cez internet, hlavne tu na porade.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Katarina Pozri príspevok
    Už neodoberáme, zákony sú ako píšeš na internete. Začiatkom roka nejaké kvalitné školenie, na ktorom sa zákony nerecitujú. V priebehu roka ak mám problém riešim tiež cez internet, hlavne tu na porade.
    Nemala na mysli zadávateľka konkrétneho daňového poradcu - človeka. Či?

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    No jasne, že konkrétneho človeka. Školenia sú fajn, lenže tam mi nikto neporadí ako vonku z toho, čo tam za rok nastvára niekto iný. A ten niekto iný to tiež nerobí naschvál, jednoducho nevie, alebo prekombinuje, donesie papiere a čumíme.

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    IvetaH Pozri príspevok
    No jasne, že konkrétneho človeka. Školenia sú fajn, lenže tam mi nikto neporadí ako vonku z toho, čo tam za rok nastvára niekto iný. A ten niekto iný to tiež nerobí naschvál, jednoducho nevie, alebo prekombinuje, donesie papiere a čumíme.
    Prepáč, zle som pochopila otázku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.