Zavrieť

Porady

Prenos antivírového programu

Chcem poprosiť o informáciu, som úplný laik. V PC mám nainštalovaný originál antivírový program, ktorý momentálne nefunguje a ani ho už nechcem používať. Chcela by som ale preniesť do notebooku antivirák, ktorý je v danom PC. Je to možné???? ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Pri produktoch od norton-u je dôležité mať založený účet na ich webe.
    Dôvod - ak sa zosype OS a už máš vyčerpané všetky licencie, tak jediná možnosť oživiť licenciu je cez účet.

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Ak máš originálny antivir,tak máš inštalačné CD a z toho si to môžeš nainštalovať.
    Preniesť nainštalovaný program podľa mňa sa nedá.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    sanny237 Pozri príspevok
    Chcem poprosiť o informáciu, som úplný laik. V PC mám nainštalovaný originál antivírový program, ktorý momentálne nefunguje a ani ho už nechcem používať. Chcela by som ale preniesť do notebooku antivirák, ktorý je v danom PC. Je to možné???? ďakujem..
    add. 1. - ..keby som nečítal názov témy , tak by som bol v tom , že antivírak nefunguje.......a ani používať ho nechceš ...

    add. 2. - ..keď predsa nefunguje PC , tak ako ???...
    ...možno by sa aj dalo , možno ...no HDD by musel byť funkčný a externe sa naň pripoji a poprípade prekopírovať samotnú inštalačku a potom inštaláciu zrobiť ..
    ...ale len možno ....
    ...možno ani to nie ....ale za pokus ....hm ???

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... väčšina AV programov sa dá stiahnuť z webu výrobcu - podstatné sú buď prístupové údaje (k aktualizácii), alebo licenčný kľúč

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tak si ho skus odinstalovat z povodneho,precisti PC napr. CCleanerom a nainstaluj na novy PC

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    sanny237 Pozri príspevok
    Norton 360 ... pre 3 PC....
    arizona Pozri príspevok
    ... skus odinstalovat z povodneho... a nainstaluj na novy PC
    zo zadania vyplýva, že licenciu má na 3 počítače, takže súčasne ich môže mať nainštalované na 3 PC bez odinštalácie...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Stefan2005 Pozri príspevok
    zo zadania vyplýva, že licenciu má na 3 počítače, takže súčasne ich môže mať nainštalované na 3 PC bez odinštalácie...
    ok,prehliadla som,ale zbyok plati.
    Takze nie je problem nainstalovat .-)

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Tak neviem sanny237, ja som písal po hotentotsky?
    Čo sa tu vypisuješ, už si ho mohla mať nainštalovaný.

    sanny237 je offline (nepripojený) sanny237

    sanny237
    Gapo Pozri príspevok
    Tak neviem sanny237, ja som písal po hotentotsky?
    Čo sa tu vypisuješ, už si ho mohla mať nainštalovaný.
    Veľmi pekne ďakujem všetkým za odpovede, hlavne Tebe sthruska, účet nemám, ale to je asi jediná možnosť, akoby sa to dalo. A Tebe Gapo, ja som napísala, že som laik, ale nie ......, všetky 3 licencie sú použité, prečo by som ich inak kupovala, keby som nepotrebovala 3 ks??????????? má to logiku, že??????Jednu má manžel, jednu syn a jednu ja!!!!!!

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    sanny237 Pozri príspevok
    ......, všetky 3 licencie sú použité....!!!!!!
    ... no potom to už môže byť problém, treba si prečítať licenčné podmienky, či dovoľujú deaktiváciu použitej licencie a jej aktivácie na inom PC; skús vytvoriť si ten účet na webe nortona...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    sanny237 Pozri príspevok
    Veľmi pekne ďakujem všetkým za odpovede, hlavne Tebe sthruska, účet nemám, ale to je asi jediná možnosť, akoby sa to dalo. A Tebe Gapo, ja som napísala, že som laik, ale nie ......, všetky 3 licencie sú použité, prečo by som ich inak kupovala, keby som nepotrebovala 3 ks??????????? má to logiku, že??????Jednu má manžel, jednu syn a jednu ja!!!!!!
    ...možnostíííí je habadej ....


    ...ani licenciu nie je potrebné mať ...

    http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    sanny237 Pozri príspevok
    Veľmi pekne ďakujem všetkým za odpovede, hlavne Tebe sthruska, účet nemám, ale to je asi jediná možnosť, akoby sa to dalo. A Tebe Gapo, ja som napísala, že som laik, ale nie ......, všetky 3 licencie sú použité, prečo by som ich inak kupovala, keby som nepotrebovala 3 ks??????????? má to logiku, že??????Jednu má manžel, jednu syn a jednu ja!!!!!!
    Samozrejme, logika je dobrá vec, ale možností je viac, mohla si kúpiť akciu, tri za cenu jednej, stáva sa, nie??? Treba prezradiť všetko a nie nechávať na logiku, keď chceš poradiť.

    superoman je offline (nepripojený) superoman

    superoman
    sanny237 Pozri príspevok
    Chcem poprosiť o informáciu, som úplný laik. V PC mám nainštalovaný originál antivírový program, ktorý momentálne nefunguje a ani ho už nechcem používať. Chcela by som ale preniesť do notebooku antivirák, ktorý je v danom PC. Je to možné???? ďakujem..
    nie nebude sa to datm ani nad tym neuvazuj
    chod na stranku vyrobcu a stiahni si nejaky antivirak, niektore su zadara, pripadne si nejaky stiahni a kup

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.