Zavrieť

Porady

Hľadám parketára zo Žilina alebo okolia

Dobrý deň, v byte máme staré parkety ktoré majú veľké špáry, vŕzgajú a je pod nimi nerovná podlaha. Hľadám parketára živnostníka lebo firmy sú veľmi drahé ktorý by nám ju nanovo položil. annanikolino@gmail.com
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ahoj, skús si to dopytovať cez dopytové systémy, nedávno som na to pozeral v TV v nejakej reportáži, že tam môžeš dopytovať úplne všetko, len tam skopíruješ svoje požiadavky na to, čo chceš. Myslím, že to bol tento dopytový systém. http://www.aaadopyt.sk/dopyty/27-stavebnictvo.html

    nikolino je offline (nepripojený) nikolino

    nikolino
    Bohužiaľ zatiaľ sme nikoho nenašli ak by sa Vám pošťastilo viac ako nám dajte mi prosím vedieť. Ďakujem

    nikolino je offline (nepripojený) nikolino

    nikolino
    Bohužiaľ zatiaľ sme nikoho nenašli ak by sa Vám pošťastilo viac ako nám dajte mi prosím vedieť. Ďakujem

    nikolino je offline (nepripojený) nikolino

    nikolino
    Bohužiaľ zatiaľ sme nikoho nenašli ak by sa Vám pošťastilo viac ako nám dajte mi prosím vedieť. Ďakujem

    chemickad je offline (nepripojený) chemickad

    chemickad
    Dobry,
    podarilo sa nam najst sikovneho zivnostnika, ktory nam renovoval parkety.
    Kontakt: p. Stanček, t.c.: 0904198863
    Dufam, ze budete spokojni.
    chemickad PRI DRUHEJ IZBE SA UKAZAL AKO NEZODPOVEDNY, DKONCA UROBIL SVOJU PRACU NEKVALITNE!!!

    nikolino je offline (nepripojený) nikolino

    nikolino
    Prosím Vás mohli by ste mi opísať ako vám to renovoval? či vyberal všetky parkety vyrovnával po nimi plochu a znova ich ukladal naspäť?koľko Vás to stálo a čo všetko ste mali v cene zarátané? Moc by ste nám tím pomohli ďakujem

    chemickad je offline (nepripojený) chemickad

    chemickad
    Dobry,

    vybral vsetky parkety, vybral hobru, ktoru sme pod tym mali aj piesok. Ten potom vratil spat a vyrovnal, Nato polozil velkoplosnu drevotriesku, pekne to dal do roviny a nato nalepil naspat parkety. Stalo nas to 1000SK/m2 a su v tom zaratane aj obvodove listy a prechodova lista-my sme ale davali naspat prah, ktory prebrusil lebo este budeme robit druhu izbu, takze by to bolo zbytocne, kedze je ten prechod spolocny. V cene je 3x lakovanie alebo 2x olejovanie. My sme olejovali a sme zatial max. spokojni. Robi rychlo, mal to hotove (vybrate a zlozene) za jeden den, potom uz len robil povrchove upravy.
    Parkety vyzeraju krasne.
    Verim, ze aj vy budete spokojni.

    nikolino je offline (nepripojený) nikolino

    nikolino
    Tak parkety nám robil p.Stanček a sú nádherné za tie peniaze to stálo do týždňa sme to mali hotové. p.Stanček nám všetko vysvetlil aj poradil veľmi milý a šikovný majster môžeme ho len doporučiť ďalej.Ďakujeme Vám za kontakt.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.