Zavrieť

Porady

Windows media player 12

Ripujem hudbu z CD a potrebujem len jednu vec. Po skopírovaní mi vyskočí okn (samozrejme niekde na pozadí) s oznamom, že nemôže prebrať informácie z CD. Ako sa toho okna zbaviť - chcem aby okamžite vysunul CD. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Problém je len v tom okne. Nevysunie mi CD a ja neviem či skončil. To ma dosť ruší pri práci. Po odklepnutí OK už CD vysunie.
    A prečo cez WMP? Nič iné nemám a ani mi nechýba.

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Nie si náhodou odpojený od internetu? Vyzerá to, že WMP nie je pripojený na net.Keď je počítač pripojený na Internet, prehrávač sa pokúsi načítať mediálne informácie pre kopírované a konvertované skladby z databázy online. Prehrávač potom počas kopírovania a konvertovania pridá tieto informácie do súborov.Obsah disku CD sa dá kopírovať a konvertovať aj vtedy, keď počítač nie je pripojený na Internet. Prehrávač však nebude môcť identifikovať názov disku CD, príslušného interpreta ani názvy skladieb, kým nebude počítač online. V niektorých prípadoch sa môže po dokončení kopírovania a konvertovania zobraziť výzva na manuálne pridanie chýbajúcich mediálnych informácií. Skús v možnostiach WMP skontrolovať knižnicu a tam "automatická aktualizácia súborov pomocou informácii o médiách - Pridať chýbajúce informácie " ak si na nete. Ak nie, tak to odškrtni, alebo skús druhú voľbu "prepísať všetky informácie o médiách".

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Odpojený niesom, ale komplet som mu zakázal prístup. Žiadne informácie nepotrebujem. Ani len názvy súborov.
    Skúsim tie veci na konci.

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Môže to byť aj tým, WMP to nedokáťže identifikovať, aby mohol získať info z netu.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Netvrdil som, že nechcem. Ibaže mi nechýba. Asi sa rozhodnem, že mi chýba Už som ho inštaloval.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.